Golfy

piątek, 31 października 2014
Tak, tej jesieni zaprzyjaźniamy się z golfami! Co nie jest takie głupie ;) Kiedyś golfy kojarzyły się z grubym, ciepłym swetrem na narty i raczej nie były zbyt seksowne. Wszystko zmieniło się w latach 80-tych, kiedy to golf zaistniał jako dopasowana, wręcz opinająca ciało, bluzeczka. Pamiętam ten moment doskonale - marzyłam o takim golfie, ale wszystkie jakie się pojawiły w sklepach były luźne i w dodatku z wypychającej się bawełny. A on miał być dopasowany!

Metalic

wtorek, 28 października 2014
Kolejny powracający trend - metaliczne kolory. Nosimy je na torebkach, butach, wszystkich elementach garderoby - nawet na oversize' owych płaszczykach.

Aktywna niedziela.

niedziela, 26 października 2014

         

Zazwyczaj bywa tak, że przez cały tydzień jest piękna pogoda, a kiedy przychodzi weekend, to diametralnie aura się zmienia i jest do kitu.

Szaro wszędzie

czwartek, 23 października 2014


Szarość za oknem, szarość na ulicach, szarość w trendach ... i szarość u mnie. Szary kolor ma swoje kolejne 5 minut, znów świat mody zwrócił się w jego stronę. Lubię szarość. Pomimo, że nie jest to "optymistyczny" kolor, ma wiele odcieni - od bardzo jasnego, poprzez popiel, gołąbkowy(!), mysi ... aż po grafit. W internecie znalazłam 15 odcieni! Dlatego też kolor ten jest tak inspirujący! 

Otulona różem

niedziela, 19 października 2014

                    
Płaszczyk to cudowne okrycie! Dobrze dobrany to skarb w naszej szafie! Nawet najprostszej stylizacji nada szyku i elegancji. Wystarczy ładna apaszka, klasyczna torebka i buty, i czujesz się wyjątkowo. Ale wybór płaszcza nie jest łatwą sprawą.

Sportowo i elegancko.

wtorek, 14 października 2014Dzisiaj uraczę Was zdjęciami, a jest ich na prawdę sporo :) 
Dlaczego? Jest kilka powodów.
Po pierwsze: nie było filmiku - trudności techniczne, ale jeśli lubicie moje filmiki to zapewne niebawem będzie na YouTube. 
Po drugie: stylizacja ma dwa oblicza, dwie wersje - sportową i elegancką. 
A trzeci powód jest bardzo prosty - zdjęcia są bardzo udane:)

Kolorowo.

piątek, 10 października 2014Bardzo lubię takie wzorzyste spodnium, gdzie góra i dół mają ten sam motyw wzoru. Mogą to być garnitury albo spodnie z ciekawą koszulą, bądź bluzką. Już kiedyś zaprezentowałam się w takim zestawie, ale wtedy spodnie połączyłam z tuniką. 

Oblicza czerni

wtorek, 7 października 2014
Czerń nie jest moim ulubionym kolorem. Nie, żebym czerni nie lubiła, ale uważam, że trzeba mieć wielki (anty)talent żeby popsuć stylizację w tym kolorze. 
Stąd też zawrotna kariera klasycznej "małej czarnej", w której zawsze wygląda się dobrze i stosownie do okazji.