niedziela, 30 listopada 2014

Co było w listopadze :)
Dzisiaj mamy ostatni dzień listopada, czas na krótkie podsumowanie a właściwie przypomnienie moich stylizacji. Podsumowując - listopad zaliczam do udanych miesięcy :) 

czwartek, 27 listopada 2014

KarmelTak, płaszczyki to moja pasja, jeśli można tak powiedzieć :) Może nie od zawsze, ale teraz, kiedy co chwilę pojawiają się nowe modele w różnych kolorach po prostu straciłam dla nich głowę ;)

środa, 26 listopada 2014

26 listopada 2014
Kochani, dzisiaj zapowiedź nieco spokojniejszej wersji :) W roli głównej - kamelowy płaszczyk, moje marzenie :)  

Zapraszam!!!

                                fot. i film:  Olimpia Rakowska  

                                                                                                                          


niedziela, 23 listopada 2014

Siateczki 2 odsłona


Pójdę za ciosem i pokażę Wam dzisiaj drugi look z wykorzystaniem siateczkowej tuniki. Nie jest ona najważniejszym elementem dzisiejszej stylizacji - jest dopełnieniem stroju. Może kiedyś się odważę i pokażę więcej tej siateczki jednak zawsze będzie ona dodatkiem, a nie istotą stroju, pomimo tak modnych teraz przeźroczystości. Chociaż nigdy nie mówię nigdy ;)

sobota, 22 listopada 2014

22 listopad 2014
Kochani, doszły mnie słuchy, że za mało pokazałam Wam "siateczki" ;) Na dowód jak ważni jesteście dla mnie, zaprezentuję Wam tą że "siateczkę" w drugiej odsłonie:) Oto ona, zapraszam!:)
                       fot. i film:  Olimpia Rakowska                                                          
                                                                                                                   


czwartek, 20 listopada 2014

Siateczka.Jak zobaczyłam ją na Fashion Weekend trzy lata temu, to mnie zachwyciła. Chodziłam koło niej i chodziłam, aż w końcu się zdecydowałam i kupiłam. Kupiłam dwie; jedna czarna i ją Wam dzisiaj zaprezentują, druga jasno beżowa. Właściwie to są bluzeczki tylko dość długie i każdy może je sobie dopasować (dociąć) do swoich potrzeb. Ponieważ na początku nie miałam pomysłu na nią, zostawiłam ją w pierwotnej wersji. I dobrze :)  

środa, 19 listopada 2014

19 listopada 2014
Kochani, już tradycyjnie, bardzo gorąco zapraszam na filmik. Dzisiaj też wprowadziłam małe "co nieco" :)
                         filmik i fot.:  Olimpia Rakowska
                                                        
                                                                                                                                    


niedziela, 16 listopada 2014

Miejski look."Fortuna kołem się toczy"; "raz na wozie, raz pod wozem" - wszyscy kiedyś tego doświadczyliśmy. Ale nie dotyczy to KRATEK !

sobota, 15 listopada 2014

15 listopada 2014

                        

Witam :) 

Teraz zapowiedź kolejnej stylizacji będzie w nowej formie: filmik + jedno zdjęcie. Ot takie unowocześnienie ;)  Ale po staremu, bardzo gorąco, zapraszam na film :)))                               


                                                                 czwartek, 13 listopada 2014

Trudna decyzja ;)Gdy znalazłam tę spódniczkę w szafie Mamy, to wróciły wspomnienia. Wspomnienia moich pierwszych, bardzo nieporadnych, kroków jako krawcowej. Pierwsze moje "dzieło", które nigdy nie ujrzało światła dziennego, to sukienka.

wtorek, 11 listopada 2014

11 listopada 2014

Dzisiaj wielkie święto - święto odzyskania niepodległości po 123 latach! To wspaniały moment w naszej historii i nigdy nie powinniśmy zapomnieć o tym co się zdarzyło i do czego może prowadzić zachłanność, kłótnie , głupota. I jak wielka odpowiedzialność spoczywa na tych, którzy decydują o losach kraju i milionów obywateli!


     
 


Jest świątecznie, jest doniośle i do tego jest piękna pogoda, która sprzyja spacerom. A po spacerze zapraszam na filmik. No i chcę Was ostrzec - jutro duuużo zdjęć ;)))

                                                             


                               filmik:  Olimpia Rakowska                                                         
sobota, 8 listopada 2014

Futerkowe mankiety.Wczoraj życie mnie zaskoczyło!:) Może to zbyt dużo powiedziane bo tak naprawdę to nic nadzwyczajnego; po prostu zepsuła mi się szafka w kuchni.

piątek, 7 listopada 2014

7 listopada 2014

Kochani, przed nami cudowny dłuuugi weekend :))) Pewnie sporo z Was skorzysta z tego wolnego i wybierze się w jakąś szalona wyprawę, ale może na chwilę oderwiecie się od aktywnego spędzania czasu i dla relaksu lub z ciekawość zajrzycie do mnie? To super, bo zapraszam Was na film-ik:)   


                         filmik:  Olimpia Rakowska
                                                         
                                                                                                                              

środa, 5 listopada 2014

Luz bluzOglądam sobie babskie czasopismo "HOT" a tam w rozdziale must have jest o sportowej bluzie. W treści czytam "... Tej jesieni zyskaliśmy sprzymierzeńca. Dresowa bluza jest już po kobiecej stronie." Z dresową bluzą zaprzyjaźniłyśmy się jakiś czas temu  i już jej nie traktujemy jej jako wyłącznie sportowy element. Pokochałyśmy ją i zajęła ona ważne miejsce w naszej szafie :) 

poniedziałek, 3 listopada 2014

Co było w październiku :)

          Jak to mówią: lepiej późno niż wcale! ;) Trzymając się tej idei dzisiaj przypomnę Wam moje październikowe stylizacje. Ciekawa jestem, która najbardziej przypadła Wam do gustu, a  może któraś kogoś zainspirowała?