Luz, bluz? To musi być bluza!

poniedziałek, 29 lutego 2016

Dzisiaj mamy 29 luty! To wyjątkowa data, raz na cztery lata! :) Pewnie powiecie, że to dzień jak co dzień. I owszem, ale ja czuję się dzisiaj wyjątkowo! To tak jakby nam podarowano dodatkowo jeden dzień życia, taki prezent ... od natury, od Boga?

A jak wróci zima?

piątek, 26 lutego 2016

Dzisiaj u nas wróciła zima! Trochę posypało śniegiem, albo czymś podobnym, trochę przymroziło, trochę powiało ... krótko mówiąc zrobiło się zimno! A jak jest zimno to należy ciepło się ubrać. A jak coś ciepłego to najlepiej otulić się  płaszczem. Ale czy można otulić się płaszczem? 

Ile klasyki jest w klasyce ?

środa, 24 lutego 2016

Pewnie myślicie, że w mojej szafie znajdują się tylko zwariowane, kolorowe ciuchy;D To Was rozczaruję, większość to klasyka. Uwielbiam kostiumy, marynarki, koszule, klasyczne spodnie z kantem, ołówkowe spódnice ... jednym słowem 100% klasyki!  Ale "opanowałam" ją bardzo dobrze i teraz szukam czegoś więcej: koloru, faktury, wzorów, każdego z osobna i wszystko na raz :) Teraz szukam sztuki a nie rzemiosła ;) ... chociaż chętnie do niego wracam :)

Wierzchnia warstwa.

poniedziałek, 22 lutego 2016


Kochani, chwilowo mamy ( ;-) ) pewien problem z filmikami. Szkoda, bo było to inne spojrzenie na stylizację. No trudno, trzeba będzie to jakoś rozwiązać. A tym czasem mam nieco inną propozycję - podzielę post na dwie części, przynajmniej na czas zimy. W pierwszej części pokażę okrycie wierzchnie, na którym nieco mniej się koncentrowałam ;) Druga część to "warstwa spodnia" czyli to co najchętniej Wam pokazuję.
No to zaczynamy ...  

Karmelowy płaszcz.

piątek, 19 lutego 2016


Powiem krótko: "złośliwość rzeczy martwych" nie zna granic! Ogólnie rzecz biorąc to jestem dość cierpliwa i wyrozumiała, więc jak się sweter lub bluzka w czasie wkładania obróci o 180 stopni to zdejmuję ją i wkładam ponownie. Jeżeli po zapięciu bluzki okaże się, że jeden koniec jest dłuższy od drugiego to zapinam ją jeszcze raz,

Złote spodnie.

środa, 17 lutego 2016


Dzisiaj dużo skóry. Taki total look ;) Skórzane botki, skórzane spodnie, płaszcz i torebka również skórzane. A wszystko zaczęło się od spodni, to je chciałam Wam pokazać :) 

czapka z kokardą

piątek, 12 lutego 2016

Właśnie wróciłam z fitness, jestem skonana ;) Dzisiaj trafił mi się atak brzuch ... no i mnie zaatakowano! Dzielnie walczyłam i z początku szło mi dobrze, odpierałam ciosy, robiłam uniki, dzielnie stawiałam czoła wszystkim ćwiczeniom, chociaż pot spływał mi po plecach. Byłam z siebie bardzo zadowolona do momentu kiedy spojrzałam na zegar: co, minęło dopiero 10 minut?! Jak ja wytrwam jeszcze 50??? Wytrwałam! Tylko jedno ćwiczenie mnie lekko poturbowało, ale w ogólnym rozrachunku zwyciężyłam! :) 

10 luty 2016r.

środa, 10 lutego 2016


Ostatnio dni pędzą jak szalone, nie mogę za nimi nadążyć! Budzę się rano i zastanawiam się jaki mamy dzień i dopiero po chwili "wskakuję" we właściwą datę;) Dzisiaj jest już  środa a ja wciąż tkwię w piątku! 
Pogubiłam gdzieś dni, muszę je odnaleźć ;)

Futrzany kołnierz.

niedziela, 7 lutego 2016

Czy pamiętacie coś takiego jak pelisy? Nie, nie polisa czyli ubezpieczenie, tylko pelisa! :D No więc pelisa to był płaszcz podbity futrem. Pamiętam jak byłam dzieckiem to taki płaszcz miała moja babcia, jak byłam młodą dziewczyną to taki płaszcz miał mój tata, ale ja się nie doczekałam chociaż marzył mi się, bo zimy były długie i baaardzo mroźne.

5 luty 2016r.

piątek, 5 lutego 2016
 
5 luty, imieniny Agaty! :) Z tej okazji wszystkim Agatkom życzę dużo zdrowia, spełnienia marzeń, samych sukcesów i wszystkiego NAJ!!! :) A mojej Agatce dorzucam jeszcze 1000 całusów :-*

Co było w styczniu.

środa, 3 lutego 2016


Dzisiaj przypomnę Wam moje styczniowe stylizacje :) Patrząc na zdjęcia to tylko jedna sesja była ze śniegiem ;) Taka to zima! Ciekawa jestem co przyniesie luty? Na razie jest bardzo wiosennie ale myślę, że to nie koniec zimy ;)  Zobaczymy! 

Złote botki

wtorek, 2 lutego 2016

  O rany, ale zrobiło się późno! Przejdę od razu do rzeczy :)

Stylizacja: dłuższe marynarki są super, eleganckie i nonszalanckie jednocześnie. Lubie taki styl bo jest trochę ... niegrzeczny ;) Chociaż dzisiaj tę "niegrzeczną" marynarę trochę ugrzeczniłam, zakładając bluzkę z okrągłym kołnierzykiem i zawiązując kokardę. Broszka zaś oddaje moją wrażliwą i romantyczną duszę ;)