Uroki podróży :)

sobota, 28 maja 2016
 

Niedawno odbyłam podróż do Kielc. Zazwyczaj korzystam z Polskiego Busa, ale tym razem wybrałam PKP, podróż pociągiem jest jednak wygodniejsza. Wsiadłam do wagonu i udałam się do przedziału gdzie miałam swoją miejscówkę. Jak dotarłam na miejsce, w przedziale siedziała młoda dziewczyna i chłopak. Młody mężczyzna, w wieku ok. 25 lat, całkiem nieźle się prezentował. Był starannie, a nawet powiedziałabym, odważnie ubrany: ceglaste polo i brązowe spodnie. Włosy dobrze podcięte, uczesane, ogólnie bardzo dobrze się prezentował. Twarz może nie należała do super przystojniaka ale widać, że jakieś myśli się tu i ówdzie błąkały ;) Ogólne wrażenie - "chłopak z porządnej rodziny", jak mawiała moja babcia :)

Wkrótce wesele! :)

poniedziałek, 23 maja 2016

Lato! Nadchodzące miesiące, a zwłaszcza te z literką "r" w nazwie, to okres sprzyjający weselom :) Na takiej imprezie chcemy zaprezentować się jak najlepiej! Wiadomo, rodzina, znajomi, wszyscy spoglądamy na siebie i co? Oceniamy! Dlatego warto dobrze przemyśleć nasz strój aby był stosowny i godny takiej uroczystości.

W stylu "hexe"

wtorek, 17 maja 2016

Jak wiecie, o czym niejednokrotnie pisałam, jestem zwolenniczką naszej, rodzimej produkcji. Uważam, że powinniśmy wspierać polskie przedsiębiorstwa, polskie firmy i polskich projektantów. Obcy kapitał inwestuje u nas nie po to, żeby nam coś dać, wesprzeć, wzmocnić naszą gospodarkę! Chodzi im wyłącznie na zrobieniu u nas interesu. I robią, i to spory!

Jest dobrze! :)

niedziela, 15 maja 2016Wczoraj, wszyscy trzymaliśmy kciuki za Michała Szpaka podczas finału 61 Konkursu Piosenki Eurowizji. Lubimy go czy nie to  reprezentował nas, nasz kraj! Osobiście bardzo mocno mu kibicowała i, jak widać na zdjęciu powyżej ;D, kciuki trzymałam! No i pomogło ;)

Saturator :)

środa, 11 maja 2016


Trzeba dużo pić! Wszyscy o tym wiemy, ale z realizacją tego zadania jest u mnie nieco gorzej ;) Staram się pić tą niegazowaną, chociaż przyznam się, że wolę gazowaną i czasami "grzeszę" ;) Dzisiaj rano również "zgrzeszyłam"  i można by powiedzieć, że podwójnie, bo z sokiem. Wczoraj wycisnęłam sok z jabłek, które trochę już przywiędły; sok jest bardzo dobry ale i bardzo słodki, więc go rozcieńczyłam. Wlałam trochę soku i wodę gazowaną, i tak fajnie zaczęło się pienić, pękały bąbelki ;) 

Co by było gdyby...

sobota, 7 maja 2016


Pewnie każdy z nas zastanawia się co by było gdyby ... wygrał w totolotka :)     
Nie gram w totka, bo z moim szczęściem nie mam żadnych szans. Ale czasem, jak wygrana jest dość znaczna, to się skuszę i kupuję los. Jeden! Kupuję, chowam do kieszonki ... i zaczynam gdybać co bym z tą wygraną zrobiła :D Temu dałabym tyle a tamtemu tyle, temu kupiłabym to a tamtemu tamto, a może zrobiłaby to? ... o i jeszcze to bym zrobiła! O rany ile mogłabym zrobić! Ach, co to za cudowne uczucie! Tak sobie marzę i jest bardzo przyjemnie ... i ta chwila mogłaby tak trwać i trwać ;) Bo kiedy przychodzi moment losowania to czar pryska, nawet nie sprawdzam. 

Po-majówkowy outfit :)

środa, 4 maja 2016

Skończyła się majówka a z nią piękna pogoda :( Tym razem słonko nas nie zawiodło i można było powygrzewać się na tarasie, co oczywiście uczyniłam:) Majówkę spędziłam w domu, bo w końcu musiałam wziąć się za moją niewyleczona grypę, która męczy mnie już dwa tygodnie!

Co było w kwietniu :)

niedziela, 1 maja 2016
                                                               


1 Maja! Święto pracy! ... a ja się wczoraj tak napracowałam, że dzisiaj leniuchuję! :)