niedziela, 31 lipca 2016

A może trochę boho?


Boho tu, boho tam ... boho mam i ja! ;) Czy lubię boho? Hm ...pewne elementy tego stylu nawet bardzo, np. długie. kolorowe spódnice, zwiewne sukienki w połączeniu z kozakami czy też botkami, frędzle i bardzo wyrazista biżuterię z piórami w roli głównej :) 

środa, 27 lipca 2016

Trzy razy na TAK!Do tego postu przymierzam się od jakiegoś czasu, ale jakoś brak było odpowiedniego nastroju;) Lubię czytać książki, tak jak większość, ale pewnie tak jak większość, tego czasu na relaks ciągle za mało ;) A jak znajdzie się jakaś chwilka to już sił nie starcza i zasypiam po dwóch zdaniach ;D  

niedziela, 24 lipca 2016

Te chwile :)


Niedziela. Niedziela to taki rodzinny dzień. Teraz może trochę mniej ale kiedyś, kiedy nie było Galerii i wszystkie sklepy były pozamykane a na stacji benzynowej była tylko benzyna, to niedziela była właśnie takim rodzinnym dniem :)

środa, 20 lipca 2016

Za "Bramą Kluskową".Znacie legendę o Bramie Kluskowej? Nie? Ja chyba znałam ale zapomniałam, ale przypomniała mi córka ;) Kiedy dowiedziała się, że robiłam zdjęcia na Ostrowie Tumskim, powiedziała, że musi zobaczyć Bramę Kluskową. 

niedziela, 17 lipca 2016

W moim mieście...Wrocław to moje miasto. Tu się urodziłam, tu spędziłam dzieciństwo, swoją młodość, tutaj studiowałam ... tutaj mieszkam :) Na przestrzeni mojego życia wiele się zmieniło ...

czwartek, 14 lipca 2016

"Czarodziejskie" spodenki ;)Krótkie spodenki w lecie to bardzo praktyczna rzecz. Młode dziewczyny wprost je uwielbiają!: są krótsze od miniówek, co trzeba zasłaniają i żadnej "starszej pani" w stan oburzenia nie wprawiają;) Do tego mają wiele zastosowań, bo i pobiegasz, i na rowerze pojeździsz, i się poopalasz, a jak znajdzie się w towarzystwie jakiś żartowniś, którzy wrzuci cię do wody, to popływasz bez problemu ;D 
Także, krótki spodenki na wakacyjne wojaże, to rzecz obowiązkowa! 

wtorek, 12 lipca 2016

Jak upolujesz łososia ...

                                         foto źródło


Dzisiaj - post kulinarny :) Nie jestem super kucharką, chociaż moje dzieci i mąż bardzo sobie cenią moją kuchnię i moje poczucie smaku :) Kiedyś gotowanie, pieczenie zdecydowanie bardziej mnie bawiły teraz sprawia mi to mniej radości :D Dewiza mojej kuchni to: łatwo, prosto i przyjemnie, ale przede wszystkim smacznie i zdrowo! A jak zdrowo, to może łosoś? ;)

piątek, 8 lipca 2016

"Przezroczysta" kurtka.


Pogodę mamy w kratkę, jest słońce a za chwilę niebo zasłaniają kłębiaste chmury i spada na nasze głowy ulewny deszcz. Popada, popada a zaraz potem wychodzi słoneczko i na niebie pojawia się tęcza jakby chciała nam wynagrodzić tą pogodową chwiejność ;D.  

wtorek, 5 lipca 2016

Hiszpańska spódnica


Z tańcem zawsze miałam dobre układy ;D Od najmłodszych lat byłam "królową parkietu" a to z bardzo prostego powodu: moja mama była nauczycielką i nie mając co ze mną zrobić, zabierała mnie na wszelkiego rodzaju zabawy szkolne.  W tych czasach chłopcy byli dość nieśmiali, mnie zaś, małą córeczkę "pani profesor" otaczała zawsze gromadka dziewcząt. Pomijając mój wielki talent ;), chłopcy, chcąc poprosić do tańca jakąś dziewczynę, najpierw prosili mnie i w ten sposób byłam najbardziej rozchwytywaną dziewczyną na parkiecie :D

niedziela, 3 lipca 2016

Co było w czerwcu ...
Czerwiec to dobry miesiąc aby rozpocząć wakacje i kiedy padła propozycja abym pojechałam z córką na krótki urlop, chętnie z tego skorzystałam :) A że urlop to urlop ... to mnie trochę nie było.