Po prostu: sukienka!

piątek, 30 września 2016
 
Nie lubimy biegać po sklepach, przeraża nas te ogrom rzeczy wiszących na wieszakach, dostajemy bólu głowy na myśl w co się ubrać do pracy - jest na to rada - SUKIENKA! :)

Ach te Bałkany!

środa, 28 września 2016


Urlop, są rożne formy wypoczynku - jedni potrzebują solidnego "wybyczenia" się i wybierają wariant z leżenie na leżaczkach z drinkiem na stoliczku a co niektórzy "dorzucają" do tego dobrą książkę, inni wolą aktywne urlopy ze zwiedzaniem. Nie będę ukrywać, że tę pierwszą formę preferuję, jednak, jak tylko mam okazję to dzielnie stawiam czoła wszelkim wyzwaniom i ruszam na spotkanie z przygodą ;D 

Październikowa Olivia

niedziela, 25 września 2016

                             


Dzisiaj bardzo krótko ale dzisiaj nie będę skromna :) W październikowej Olivii jest reportaż o mnie ;D Może jeszcze nie ma mnie na okładce ;D ale artykuł jest na całe dwie strony :) 

"Print-owy" garnitur.

środa, 14 września 2016


Nie powiem, że "zawsze marzyłam o takim kostiumie" ale prawdą jest, że garnitur w print chodził mi po głowie ;) Ale print print-owi nie równy i nie było to takie łatwe znaleźć ten właściwy.

50 twarzy ...kombinezonu ;D

sobota, 10 września 2016

O kombinezonach napisano już "tony" postów ;) I trzeba im to oddać: mają coś w sobie :) To strój z wieloma twarzami: od eleganckich, po sportowe, seksowne, casualowe ... a nawet robocze ;) 

Zacznij od ...torebki.

poniedziałek, 5 września 2016
 
Dzisiaj bohaterem stylizacji jest torebka Moschino i to do niej dopasowałam resztę ;) Zawsze jest odwrotnie, to dodatki dobieramy do naszego stroju i choć odgrywają bardzo ważną rolę, to są dopełnieniem outfitu. Ale czasem bywa odwrotnie. Znajoma mojej mamy miała wielka słabość do butów i to do nich dobierała całą resztę. Można? Można! :)

Co było w sierpniu.

piątek, 2 września 2016


Kolejny miesiąc za nami, no to go podsumujmy ;) 
Pomimo, że sierpień to bardzo wakacyjny, urlopowy miesiąc, pełen słońca i witaminy D, której podobno mamy za mało, to w moim przypadku okazał się dość pracowity ... i dość felerny :(