sobota, 29 października 2016

Czarodziejska spódnica :)Dzisiaj kolejna rzecz z nowej kolekcji Hexeline. Moim zdaniem niesamowita - przepiękna, barwna spódnica! Bardzo mnie ona cieszy, taka spódnica z pewnością rozweseli nasze szare ulice. Królewski błękit ozdobiony złotem, oliwkowa zieleń w towarzystwie soczystej pomarańczy i przygaszonego srebra te wszystkie barwy jak wstęgi falują u naszych stóp  :)

środa, 26 października 2016

Oddaję głos młodym!    źródło: Tu

Dzisiaj, kolejny świetny tekst. Daje dużo do myślenia! A nasze umysły powinny ćwiczyć nie tylko oglądać obrazki ;) No zapraszam na dzisiejsza porcje gimnastyki :) Mnie ten tekst poruszył, a Was?


niedziela, 23 października 2016

Szalone buty.


Bardzo lubię miesięcznik Elle. Uważam go za najciekawsze modowe czasopismo, są tam świetne sesje, które bardzo pobudzają moją wyobraźnię ;) Tam moda nie zna granic: zaskakuje, szokuje, zadziwia, zachwyca, inspiruje....

środa, 19 października 2016

"Przeminęło z latem? Niekoniecznie!"


No to spójrzmy prawdzie w oczy - lato już minęło! I tak na dobrą sprawę, z letnimi ciuchami możemy się pożegnać. Ale czy na pewno? ;) Obecna moda jest "nieprzewidywalna"!

niedziela, 16 października 2016

Postawmy na jakość.


Dlaczego tak bardzo pragniemy rzeczy renomowanych marek? Bo każdy, kto dba o swój wizerunek, kto lubi modę, kto rozumie, jak ogromne znaczenie ma nienaganny wygląd, dobrze skrojony garnitur, elegancka sukienka, perfekcyjnie dobrane dodatki, to chociaż jedną taką rzecz w swojej szafie ma! I pomimo, że oburzamy się na ceny to, jakbyśmy tylko wygrali w totka zaraz zmienilibyśmy garderobę ;D Ja, bez bicia, przyznaje się - zrobiłabym to! :D

czwartek, 13 października 2016

Oddaję głos młodym !


    żródło: TU


Dzisiaj zapraszam na kolejny, bardzo ciepły, nostalgiczny felieton. Idealny na taka pogodę :)
Kubek gorącej herbaty z pewnością się przyda;)

wtorek, 11 października 2016

Odnaleźć wrześień.
Mam jeszcze trochę letnich sesji. Uzbierał mi się taki mały zapasik ;) Nie są to zdjęcia z "dalekiej przeszłości" robiłam je z początkiem września, ale przez to, że wyjechałam, to teraz nie mogę się odnaleźć i trudno mi uwierzyć, że to już jesień! I to nie ta piękna, złota, Polska ...

piątek, 7 października 2016

Oddaję głos młodym!

      źródło: TU

Moi drodzy, prowadzę bloga już ponad trzy lata i jest to sensu stricto blog modowy :) Nie mniej staram się aby oprócz opisów moich stylizacji, opowiedzieć Wam coś jeszcze, moje wspomnienia, przeżycia, ciekawe anegdotki. To co sama doświadczyłam, przeżyłam, usłyszałam :)

wtorek, 4 października 2016

Haft haftem pogania ;)


Haft, to teraz gorący temat :) Ma swoje kolejne "pięć minut" czyli jest trendy! ;) Fajnie, że wracamy do takiego tradycyjnego, wręcz ludowego haftu, gdzie króluje kwiatek w różnych konfiguracjach ;D No i haftujemy wszystko i co się da: przede wszystkim bluzki i koszule, ale też spodnie, kurtki, bomberki, sukienki, nawet paski, buty i torebki. Podoba mi się ten trend i mam nadzieję, że trochę pobędzie:)

poniedziałek, 3 października 2016

"Czarny Poniedziałek"

"Czarny Poniedziałek" inaczej "Strajk Kobiet". W wielu miastach kobiety ubrane na czarno protestowały przeciwko planom zaostrzenia ustawy aborcyjnej.