środa, 30 listopada 2016

Oddaję głos młodym! :)

źródło: TU


Dzisiaj kolejny felieton, bardzo na czasie. W dobie selfie, gdzie zachwyciliśmy się sobą, warto przystanąć i zobaczyć innych w okół siebie! :)

A tak sam autor pisze o swoim felietonie:

niedziela, 27 listopada 2016

Szaro - błekitna "miękkość" ;)Właśnie przed chwila zakończyła się kolejna edycja programu Voice of Poland. Jestem fanką tego program, bardzo lubimy oglądać go z mężem. To zaskakujące, jak dużo jest utalentowanych, młodych ludzi! 

czwartek, 24 listopada 2016

Dress code nie musi być nudny :)


Dawno nie gościła u mnie stylizacja z tzw. dress code. Jak wiadomo dress code to zasady dotyczących odpowiedniego dopasowania ubioru do okazji, ale najczęściej to określenie kojarzy nam się z regułami dotyczącymi ubioru pracowników w firmach, a zwłaszcza w dużych korporacjach. Taki spójny wizerunek pracowników jest zdecydowanie lepiej postrzegany przez klientów, wzbudza zaufanie i buduje prestiż firmy. Oczywiście jest to jeden z elementów i nie zastąpi fachowej i profesjonalnej obsługi, ale pierwsze wrażenie jest najwalniejsze!

niedziela, 20 listopada 2016

Kenzo dla H&M.
Kenzo dla H&M. Na początku listopada miała miejsce kolejna akcja pod hasłem"wielcy projektanci projektują dla H&M". Zaczęło się od Karla Lagerferda (2004), potem kolejno Stella Mccartney(2005), Viktor&Rolf (2006), Roberto Cavalli (2007), Comme des Garcons (2008), Matthew Williamson (2009), Jimmy Choo (2009), Sonia Rykiel (2009 i 2010), Lanvin (2010), Versace (2011), Marni (2012),  Maison Martin Margiel (2012), Isabela Marant (2013), Alexander Wang (2014) a w tym roku Kenzo. 

czwartek, 17 listopada 2016

W kwestii wysokich kozaków.To kolejny sezon z wysokimi kozakami :) W moim życiu po raz pierwszy pojawiły się w latach 90-tych, miałam wtedy czarne, zamszowe na płaskim obcasie. Byłam z nich bardzo dumna, nie chodziłam w nich zbyt często bo je oszczędzałam ;) Potem przestały być modne, wisiały sobie spokojniutka w garderobie za drzwiami, długo wisiały aż pewnego dnia zniknęły! Pewnie w ferworze gruntownych porządków dałam się mężowi namówić, żeby je "przekazać dalej" i do dzisiaj baaardzo tego żałuję ;)

wtorek, 15 listopada 2016

Oddaję głos młodym!


 
                                źródło: TU


Oto kolejny reportaż z cyklu " Oddaję głos młodym! 😊
A oto jak sam autor o nim napisał:

sobota, 12 listopada 2016

Dlaczego kurtka?
Życie kobiet na przestrzeni 20 lat bardzo się zmieniło. Jesteśmy bardzo aktywne zawodowo, na równi z mężczyznami wspinamy się po szczeblach kariery na coraz to wyższe stanowiska. Jednak nie zwalnia nas to od tych prozaicznych, domowych obowiązków jak sprzątanie, gotowanie itp. Obowiązków coraz więcej a czas nie guma, nie da się go rozciągnąć.

środa, 9 listopada 2016

Zaszalej z szalemDzisiejszy gorący temat dnia to oczywiście wybory prezydenta USA! I tak jak większość, która zaangażowała się w te wybory, kibicowałam Hilary Clinton, wierząc (ale nie tak do końca;) ) w zdrowy rozsądek amerykańskiego narodu.  Czy rzeczywistość mnie zaskoczyła? Początkowo tak i to bardzo, bo jak, można było zagłosować na człowieka, który takie totalne bzdury mówi !? Dlaczego? Co ich do tego skłoniło?

niedziela, 6 listopada 2016

Co było ... we wrześniu i październiku :)

Dzisiejsza niedziela deszczowa, senna  ... i bardzo leniwa ;)  A jak leniwa to bez nowych wyzwań tylko przypomnienie: września i października :) To miłego oglądania ! :)