Sporty elegance

niedziela, 29 stycznia 2017
 
Sportowa elegancja nie ma nic wspólnego z zielonymi ludkami ani czarami pryszczatej wiedźmy, sportowa elegancja to dzisiaj sposób na życie i nikogo nie szokuje. W dzisiejszym zabieganym świecie wygoda to podstawa, dlatego musiało dojść do zbratania się tych dwóch styli.

Sporty elegant style is not a fiction or any kind of black magic, it has actually become a lifestyle and it doesn’t shock anymore. In today’s busy world it is crucial to feel comfortable and to look good at the same time. That is why two styles had to join forces and become one.
 

Grey jacket

czwartek, 26 stycznia 2017

Lubię takie "za duże" marynarki. Były już modne w latach 90-tych, teraz powracają jako oversize. Wyglądają trochę jak po starszym bracie. Kiedyś podkradałam mężowi, ale wtedy były modne szerokie, wręcz monstrualne ramiona i było można, ale teraz to już nie wchodzi w rachubę ;) 

Black and white.

niedziela, 22 stycznia 2017


Zestaw czarno-biały to klasyka (!) i zawsze jest moda na "black and white". Nigdy się nie zestarzeje, wiecznie jest młody! :)  Nie wiem jakiego eliksiru młodości zażywa ale chętnie bym go sama sobie zaaplikowała, tak pro forma ;D           

Foulard

środa, 18 stycznia 2017

Fular - wąski, zazwyczaj jedwabny szalik noszony przez mężczyzn zamiast krawata. Nosi się go pod kołnierzykiem bezpośrednio na ciele. W odróżnieniu od krawata, fular jest elementem nieformalnego stroju męskiego. I to, raczej, wszyscy wiedzą ;) 

Szarość szarością pogania :)

piątek, 13 stycznia 2017

Zimowe sesje nie należą do najłatwiejszych. Nieraz się człowiek wymarznie ;D No bo samych wierzchnich okryć nie da się cały czas pokazywać, trzeba czasem zajrzeć co jest pod spodem i wszystko ze sobą musi grać;) A i fotografce ręce marzną! Ale ta sesja była wyjątkowo udana i nawet mróz nie dokuczał tak bardzo ;) Dlaczego? ... może to ta szarość ? ;)

Oddaję głos młodym! :)

wtorek, 10 stycznia 2017


    źródło: TU

Dzisiaj kolejny tekst, dla mnie smutny bo "nie o take Polske walczyłem" ;) Miało być lepiej a jest jak jest ... :(

 
"...ze względu na dotychczasowe wydarzenia w świecie polityki, mediów, prasy i społeczeństwa wylała się ze mnie żółć.
Mam dość mamlenia ozorem, dość słuchania bełkotu, dość krzykaczy.

Zbieram manatki, mam większe aspirację."


Prostota na bogato ;)

piątek, 6 stycznia 2017Jakoś ten rok trzeba zacząć! Zróbmy to "po pańsku": elegancko, z klasą, z godnością, jednym słowem kapelusz musi być! Bez piórka, ale może jest to jakiś pomysł? ;D

... i kolejny rok za nami!

środa, 4 stycznia 2017... i kolejny rok za nami i kolejny, przed nami! :) Dla mnie to już czwarty rok blogowania, kawał czasu!;D W sumie opublikowałam prawie 500 postów! Sporo, prawda ;)
A oto mój dorobek: podsumowanie 2014 oraz 2015 ;)