O MNIE

wtorek, 16 maja 2017
data:post.titleNazywam się Magdalena Pińska. Mieszkam we Wrocławiu razem z mężem, młodszą córką i czarnym kotem. Z wykształcenia jestem inżynierem, ale moda i elegancja zawsze stanowiły moją pasję. Kilka lat temu, za namową moich córek, postanowiłam tę pasję zamienić w sposób na życie.

Ponieważ do wszystkiego podchodzę poważnie,  zaczęłam od ugruntowania swojej wiedzy. Spakowałam walizkę i wyruszyłam do Warszawy na kurs dla Osobistych Stylistów Personal Shopper w Akademii Wizerunku Moniki Jurczyk. Od tego czasu bardzo dużo się nauczyłam. Odbyłam kolejne kursy i miałam okazję współpracować z innymi stylistkami, znanymi także z telewizji. Obecnie współpracuję z klientami indywidualnymi i współtworzę eventy modowe we Wrocławiu, ciągle zdobywam nowe doświadczenia.

Wierzę, że dobrze dopasowana garderoba pomaga budować pewność siebie i jest nieodzownym elementem wizerunku w życiu zawodowym i prywatnym. 
Jako kobiecie 50+, szczególnie zależy mi na tym, aby zachęcić i zainspirować kobiety takie jak ja, by w sposób otwarty i bez lęku podchodziły do mody i odrzuciły zasadę „to mi już nie wypada” jako motyw przewodni w swojej szafie.

Od roku prowadzę bloga, na którym pokazuję stylizacje codzienne oraz propozycje jak radzić sobie z wymogami dress code’u, ale też pozwalam sobie puścić wodzę fantazji, bo uważam, że właśnie takie stylizacje są najbardziej inspirujące. Propozycje prezentowane przeze mnie na blogu mogą i mają zaskakiwać.

Życzę miłego czytania i oglądania!  
1 komentarz