Męskość w damskim wydaniu.

piątek, 5 czerwca 2015
data:post.title

Coś ewidentnie się pozmieniało: mężczyźni coraz chętniej i coraz odważniej sięgają po inspiracje do damskiej garderoby, zaś my z ogromną przyjemnością szperamy w ich szafach ;)
Uwielbiamy ich przyduże swetry, podkradamy im koszule, ale nie tylko "ciuchy" są przedmiotem naszego zainteresowana, również męskie akcesoria :) A mam na myśli: krawat! Mężczyźni coraz częściej z nich rezygnują, na rzecz większego luzu i swobody, za to my wkładamy je, kiedy chcemy poczuć się nieco ekstrawagancko i, kolokwialnie mówiąc, wyróżnić się  z "tłumu";) No bo co tu mówić -  krawat jako dodatek damskiej garderoby pojawił się dawno temu i nie jest nam obcy, ale wciąż nas intryguje ;)

Stylizacja: wszyscy wiemy, że powrócił styl męski i to właśnie w takim obszernym wydaniu: szerokie spodnie, luźna, nieco przyduża marynarka. Dzisiejsza moja stylizacja to nieco inna interpretacja męskiego stylu. Owszem, są szerokie, ale nie za bardzo, spodnie, koszulowa bluzka i ... krawat, ewidentnie męski gadżet (z reszta wyciagnięty z męża szafy;) ). Do tego srebrne buty à la derby i bardzo kobieca, srebrna kopertówka. Całość trochę zagmatwana, ale czy nie intryguje? 

    fot.:  Olimpia Rakowska

krawat - męża szafa ;),
spodnie - Zara,
koszula - Deni Cler,
buty - Zara,
 torebka - Mohito.