Przed nami Sylwester!

wtorek, 27 grudnia 2016
data:post.titleŚwięta minęły z czego osobiście bardzo się cieszę ;) Nie, żebym miała coś przeciwko, to miły czas, spędzony w rodzinnym gronie przy suto zastawionym stole, przy którym wreszcie możemy spokojnie porozmawiać, powspominać, pożartować, nigdzie się nie spiesząc :)  Opłatek, choinka, prezenty, wszyscy są dla siebie mili, życzliwi, uśmiechnięci ... tak, to z pewnością magiczny czas!:) 
A teraz ... teraz przed nami sylwester! :D To również wyjątkowy czas, wyjątkowa noc! Pożegnamy Stary Rok, przywitamy Nowy, który na pewno będzie lepszy! :)

Stylizacja: są różne formy spędzania sylwestra, oczywiście najpopularniejszą jest bal! Na bal najchętniej ubieramy suknie i to takie, w których będziemy mogły się pięknie zaprezentować zarówno na parkiecie jak i przy stole czy też w kuluarach :) Ta, którą Wam wcześniej zaprezentowałam - Tutaj, na takim balu sprawdzi się wyśmienicie!
Ale noc sylwestrowa to nie tylko bale, miłośnicy sztuki spędzają tę noc na specjalnie przygotowanych spektaklach np. w operze, w teatrze, na koncertach w filharmonii albo w muzeach. To również bardzo atrakcyjna forma bywania na sylwestrze.
W tym roku sylwestra spędzimy właśnie na tego typie imprezie, a mianowicie w teatrze :) Najpierw obejrzymy spektakl w znakomitej obsadzie wrocławskich aktorów a później będzie bankiet ... i tak przywitam Nowy Rok!
Ten typ imprezy wymaga wyjątkowej kreacji, niemal jak na czerwony dywan ;D Suknia godna miejsca! Elegancka, szykowna, dostojna a jednocześnie bardzo subtelna ... i właśnie taką znalazłam w Hexeline. Długa do samej ziemi, z rozcięciem z boku, z piękną górą: jednocześnie ma dekolt i go nie ma, na którym "wyhaftowana" jest kolia :) W okolicy talii lekko drapowana, dzięki czemu większość sylwetek wygląda znakomicie. Ta suknia już sama w sobie jest wystarczająco ozdobna i nie potrzebuje dodatków. Zaproponowałam delikatne kolczyki, złoty łańcuszek-bransoletkę i nieco bardziej ozdobną torebkę. Tak skomponowana całość idealnie wpisuje się na tego typu imprezę, ale na tym tradycyjnym, sylwestrowym balu również sprawdzi się znakomicie! :)  
 


       Zdjęcia: Olimpia Rakowska


Dziękuję właścicielce restauracji Epoka za udostępnienie lokalu zarówno tej sesji jak i poprzedniej.
Gorąco zachęcam do odwiedzenia, jedzenie jest tam bardzo smaczne, a takiej zupy szpinakowej to nigdzie nie zjecie! :)


sukienka - Hexeline,
buty - Bata.