Dwie koszule.

poniedziałek, 27 kwietnia 2015
data:post.title


Nie będę pisać, że krata jest taka modna, że łączenie wzorów jest bardzo trendy...  wszyscy już o tym dawno wiemy!  A poza tym, to kiedy krata nie była modna??? Zawsze jest super! Dlatego nie o kracie ani o łączeniu wzorów, to już mamy obstukane. Przejdźmy raczej do rzeczy mniej oczywistych, mniej powszechnie używanych, a samych w sobie niebanalnych, wręcz interesujących :) 

Chociażby takie ubieranie na cebulkę. Każdy z nas to przerabiał na różne sposoby jednak najczęściej ubieramy się tak zimą z bardzo praktycznego powodu - żeby nie zmarznąć! Zakładamy kilka warstw podkoszulek, t-shirtów, sweterków... to nic, że potem trudno nam się ruszać, grunt, że jest ciepło!

Dzisiaj przypomnę Wam inny wariant wykorzystania kilku warstw, a ściślej mówiąc, dwóch ;) Mianowicie koszula na koszulę! Nie jest to coś nowego, nieznanego. Taki sposób noszenia koszul był już wykorzystywany w trendach. Jednak trochę został zapomniany. A przecież jest to całkiem sympatyczny i niebanalny sposób ubierania się, świadczący o wyobraźni, wyczuciu stylu ... albo poczuciu humoru i dystansie do mody;)

Stylizacja: dzisiaj właśnie taki zestaw, na luzie jednak cały czas w trendach (krata i łączenie wzorów) Wam zaprezentuję. Spodnie już znacie, ale Wam przypomnę - tutaj, a koszulę w kratę pewnie też już pokazywałam. Jeśli nie, to czas najwyższy! ;) Zaś biała koszula to taki przerywnik, albo raczej łącznik; interpretację pozostawiam Wam :D


     fot.:  Olimpia Rakowska


spodnie - Mango,
koszule - Zara,
plecak - Gino Rossi,
buty - Aldo,
zegarek - Calvin Klein.