Luz, bluz? To musi być bluza!

poniedziałek, 29 lutego 2016
data:post.title

Dzisiaj mamy 29 luty! To wyjątkowa data, raz na cztery lata! :) Pewnie powiecie, że to dzień jak co dzień. I owszem, ale ja czuję się dzisiaj wyjątkowo! To tak jakby nam podarowano dodatkowo jeden dzień życia, taki prezent ... od natury, od Boga?

Stylizacja: w tej stylizacji zagrał jeden element, to bluza. Bluza bardzo ewoluowała ze sportowej do eleganckiej :) Myślę, że jest to wymóg obecych czasów, efekt naszego życie, które stało się szybsze i bardziej intensywne, dłużej pracujemy, dajemy z siebie więcej i więcej chcemy! Chcemy czuć się wygodnie a zarazem elegancko, chcemy mieć rzeczy, które będą uniwersalne i pasowały zarówno do eleganckich spodni jak i do jeansów czy nawet "dresówek". Rzeczy, które założymy do pracy, na spotkanie biznesowe ale też i na spotkanie ze znajomymi czy też weźmiemy na wakacje. Wakacje to bardzo ważny aspekt naszego życia i w tym czasie też potrzebujemy oprócz wygody, czuć się atrakcyjne i eleganckie. 
A projektanci, poszukując nowych, zaskakujących kreacji, najczęściej inspirują się modą uliczną a tam luz i elegancja idą w parze :) Toteż taka "wypasiona" bluza to jest to! Ma wszystko: szyk, czar i luz, ma moc! :) I tego poszukuje dzisiejsza kobieta i to w każdym wieku :)
Do bluzy założyłam czerwone spodnie, które z górą tworzą super duet ;) No i pasują do płaszcza.  Lordsy i plecak uzupełniają całą stylizację; jest i, luz i elegancja.


  Tak było z okryciem wierzchnim ...


   a tak "w środku" :) 

 

     Zdjęcia: Olimpia Rakowska


bluza - Maks Mara,
spodnie - Simple,
buty - Zara,
 plecak - Gino Rossi.