"Przeminęło z latem? Niekoniecznie!"

środa, 19 października 2016
data:post.title

No to spójrzmy prawdzie w oczy - lato już minęło! I tak na dobrą sprawę, z letnimi ciuchami możemy się pożegnać. Ale czy na pewno? ;) Obecna moda jest "nieprzewidywalna"!
Wiele zasad i reguł zostało złamanych, to co kiedyś było niedopuszczalne, teraz to normalka. Do cienkich, zwiewnych sukienek zakładamy ciężkie buty i grube swetrzyska, mamy klapki z futrem, skarpetki do szpilek ... a teraz topy na ramiączkach zakładamy na t-shirty, sukienki à la koszulki zakładamy na golfy a na to parki z kapturem obszytym futerkiem. Pełna dowolność! Dlatego może nie trzeba odkładać letnich ubrań na najwyższą półkę? Może Twoja nieokiełzana wyobraźnia, kreatywność i pomysłowość, polot i oryginalność, podpowie Ci jak nosić "lato" w tą okrutną pluchę? ... Nie? To może zainspiruje Cię artykuł na stronie Fu-Ku "Przeminęło z latem? Niekoniecznie!"

Stylizacja: to kolejna stylizacja z "zaginionego września ;) Do długiej spódnicy założyłam oversizową bluzę. Zarówno spódnica jak i bluza są w tzw. chłodnych, przygaszonych pastelach. Pastelowe kolory, z którymi dobrze się poznałyśmy i polubiłyśmy, zostają z nami jeszcze tej jesieni, jednak teraz w odróżnieniu od dotychczasowych, słodkich odcieni, mają być chłodne, jakby oszronione ;) 
Buty to botki bez palców, które również powracają, chociaż nie wiem jak długo będziemy w stanie je nosić ;)
Zestaw zdecydowanie na cieplejsze dni, jednak tej spódnicy nie zamierzam chować z letnimi rzeczami. Będę ją nosić do wysokich kozaków i grubych swetrów a jak zrobi się jeszcze zimniej to włożę ciepłą parkę w wojskowej zieleni, czapkę, rękawiczki ... i będzie super!     Zdjęcia: Olimpia Rakowska

bluzka - Unisono,
spódnica - Fu-Ku,
torebka - Zara,
buty - Casanita (kupione w Mediolanie)