Szalone buty.

niedziela, 23 października 2016
data:post.title

Bardzo lubię miesięcznik Elle. Uważam go za najciekawsze modowe czasopismo, są tam świetne sesje, które bardzo pobudzają moją wyobraźnię ;) Tam moda nie zna granic: zaskakuje, szokuje, zadziwia, zachwyca, inspiruje....

Dlatego postanowiłam go zaprenumerować. W każdym czasopiśmie jest jakaś "propozycja" prenumeraty, a we wrześniowej była dobra cenowa i "dorzucili" jeszcze t-shirt z autorską grafiką i autografem autorki - Olki Osadzińskiej.
  
Olka Osadzińska to jedna z naj­lep­szych pol­skich ilu­stra­to­rek i jako jedyna z rodzimych arty­stów została uwzględ­niona w pre­sti­żo­wej publi­ka­cji Die Gestalten The Beautiful. Illustration for Fashion and Style.

Jej przygoda z ilustracją zaczęła się od bloga, tam umieszczała swoje rysunki, które szybko zostały zauważone i docenione. I pomimo humanistycznego wykształcenia, ukończyła kulturoznawstwo na UW, to jednak postawiła na swoją pasję i rysowaniem zajęła się na poważnie.
Jej ilustracje są fascynujące, kreuje w nich współczesny świat, dynamiczny świat pełen energii, eksplodujący soczystymi barwami.
Zachwyciłam się tymi ilustracjami i jestem pewna, że i Was zauroczą :) Oto one :)
  
Stylizacja: t-shirt z autoportretem Olki Osadzińskiej, z którego jest bardzo dumna, do tego przerobione, własnoręcznie obstrzępione stare jeansy, dzięki czemu nabrały modniejszej formy ;) 
Jeansowy płaszcz, który również jest trochę obstrzępiony ale taki jest już od nowości i kolejna "perełka" - buty! Są szalone jak ja, dlatego od razu się polubiliśmy :D

        Zdjęcia: Olimpia Rakowska

t-shirt -  prezent od Elle :)
płaszcz -  Zara,
spodnie - przerobione stare jeansy,
buty - Zaful,
kolczyki -Zaful,