Świetujemy !!!

sobota, 8 marca 2014
data:post.title


Dzisiaj Dzień Kobiet!  Mówią, że to "święto komunistyczne", może i tak jest ALE CO Z TEGO?!  Kiedyś  się obruszałam, że mężczyźni tylko w tym dniu, biegają z kwiatkami i są mili. Ale dorosłam! To super, że jest taki dzień, w którym mężczyźni muszą się trochę wysilić, postarać specjalnie dla nas kobiet: postać w kolejce po kwiatka, lepiej się ubrać, ogolić, wyprasować sami koszulę, być mili i szarmanccy, czasami zabiorą do kina, kawiarni, co niektórzy z większym gestem - kupią jakiś prezent!!! ( panowie, proszę brać przykład i się nie ociągać!). W pracy też jest zupełnie inna atmosfera – sam dyrektor lub menadżer składa życzenia, "całuje rączki", wręcza kwiatka i czekoladki :)  Kiedyś było regułą, że kobiety dostawały kwiatka i „słynne” pończochy :) … i powiem Wam szczerze, że bardzo lubiłam te pończochy, to były ciężkie czasy i każda para cieszyła :)
Och, mogło by być tak częściej! Ale dobrze, że jest jeden taki dzień w roku, w którym jesteśmy gwiazdami i świętymi krowami, dzień w którym czujemy się ważne, piękne, potrzebne, docenione ...
No to dziewczyny – dzisiaj ŚWIĘTUJMY!!! Ale na co dzień trzeba się szanować - wiadomo:)

Co do mojej stylizacji: kombinezon, który ma swój renesans. Coraz częściej możemy go spotkać na wybiegach, na salonach, … i w sklepach. Jest to bardzo ciekawa forma ubioru, daje wiele możliwości: na elegancko, na sportowo, na co dzień. Kombinezony pojawiają się i znikają, bo pomimo, że są efektowne to są niewygodne w użytkowaniu. No niestety, trzeba to powiedzieć: korzystanie z toalety jest potwornie niewygodne!:) Ten kombinezon, który mam na sobie jest bardzo fajny bo z lejącego ale mięsistego materiału i w efekcie nie stwarza tylu problemów. Bardzo go lubię i dobrze się w nim czuję. No i co tu dużo mówić – wygląda się w nim bardzo elegancko! Do tego już niewiele – marynarka, którą już znacie, akcenty w postaci fajnych butów i torebki, jakaś biżuteria, lub nie - można szaleć! :)
  fot. Olimpia Rakowska   


kombinezon - Jaroszewska, marynarka, pasek - Zara, szpilki - Prima Moda, torebka - Kazar