Uff - jak gorąco! ;)

piątek, 13 czerwca 2014
data:post.title


Czy znacie książkę Paula Ardena pt. „Nie ważne jak dobry jesteś, ważne jak dobry chcesz być” ?  Książka a właściwie książeczka, którą można przeczytać w ciągu godziny, to światowy bestseller. W krótkim opisie czytamy: „ to zwięzły poradnik o tym, jak w pełni wykorzystać własne możliwości …. Dzięki niej niewykonalne będzie wykonalne, a niemożliwe stanie się możliwe…”
Powiem Wam jedno – szkoda, że  tego wszystkiego, o czym pisze tu autor, nie wiedziałam w wieku dwudziestu paru lat, na początku mojej zawodowej drogi. Może inaczej wszystko by się potoczyło?
Zachęcam wszystkich do przeczytania, warto „zainwestować” tą godzinkę, a nóż znajdziecie w niej coś, co zmieni Wasz postrzeganie samego siebie?
Teraz przytoczę parę sentencji zawartych w tej książce i będę Wam co jakiś czas „podrzucać” kolejne :)

„ Ludzie bogaci i wpływowi nigdy nie są wybitnie utalentowani, wykształceni, czarujący ani przystojni.  Stają się bogaci i wpływowi, bo chcą być bogaci i wpływowi.”

„ Twoja wizja tego, gdzie lub kim chciałbyś być, stanowi twój największy atut.”

„ Nie mając przed sobą celu trudno go osiągnąć”

Fajne, nie?

Stylizacja: wreszcie mamy upragnione upały i co? …. marudzimy, że za gorąco!!! Oto moja propozycja na nieco wyższe temperatury:) Sukienka z czystej bawełny, przyjazna na upały. Do tego coś wygodnego na nogi – no cóż one też mają trudniej gdy żar leje się z nieba – czyli Birkenstcki :))) Perełki trochę na przekór a trochę … a czemu nie mamy być eleganckie? No i sweterek, delikatny, lekusieńki, bo a nóż znajdziemy się w sytuacji, że lepiej zakryć ramiona! Przewiewnie, niezobowiązująco, aczkolwiek szykownie :)))    fot.  Olimpia Rakowska   


 
sukienka - DIY, sweterek - Zara
torebka - Gino Rossi, sandały - Birkenstck