By night

sobota, 20 grudnia 2014
data:post.title


Nie martwcie się, nie będę się dzisiaj rozpisywać ;))) Teraz wszyscy jesteśmy wkręceni w świąteczny wir: prezenty, zakupy, gotowanie, pieczenie, sprzątanie ... dużo tego jest a czasu coraz mniej. Więc, żeby Was za długo nie odciągać od tych wszystkich interesujących czynności, przejdę od rzeczy. 
Nie będę czarować: zdjęcia zostały zrobione jakiś czas temu, kiedy to nastąpiła zmiana czasu i wieczór zaczął zapadać zbyt szybko. Umówiłyśmy się na zdjęcia jak zawsze a tu noc ... i tak powstała ta sesja "by night". A ponieważ klimat jest iście świąteczny, światełka wyglądają jak bombki, świetnie wpasuje się w ten czas :) 

Stylizacja: proste, szerokie spodnie z podwyższonym stanem w rdzawo-brązowym kolorze, do tego koronkowa, pomarańczowa bluzka. Takie spodnie świetnie wydłużają sylwetkę i nadają jej właściwe proporcje. Koronkowa bluzka zaś każdej stylizacji doda szyku. Razem tworzą ciekawą i elegancką całość. Taki zestaw świetnie pasuje zarówno do teatru jak i na rodzinne spotkania, których podczas świąt z pewnością nie zabraknie :)
  

fot.:  Olimpia Rakowska   spodnie - DGN,
koronkowa bluzka - DIY (szafa mamy),
płaszcz - Molton,
szpilki - Bata,
torebka - Deni Clar,