Nowy Rok!!!

czwartek, 31 grudnia 2015
data:post.title
     żródło fot. TU


Kochani, kolejny rok mamy za sobą! Jaki on był? Dla jednych fantastyczny, dla innych całkiem dobry a dla niektórych pewnie trudny i nieudany :( Jaki by on nie był to już jest za nami i się nie wróci! A co przyniesie Nowy Rok? 
Jak zawsze, wierzymy, że to będzie TEN rok, ten wyjątkowy, znaczący, przełomowy....  I oby tak było! z czego Wam z całego serca życzę:-) 

Życzę Wam jeszcze: optymizmu, wiary w siebie i swoich najbliższych, realizacji planów, marzeń!, życzliwych ludzi wokół siebie, żebyście budzili się z uśmiechem na twarzy i żeby towarzyszył on Wam przez cały dzień, i żeby pomimo upływu czasu, zawsze byłyśmy młode, piękne i bogate! :)
A tak od zawodowej strony to życzę niezawodnych komputerów i szybkiego internetu!!! :)

I dużo, dużo zdrowia!!! :-) 

A na koniec - szampańskiej zabawy! I nie martw się tym, że nie masz wystrzałowej kiecki, zakręć loki, bo tej nocy będą królowały, zrób sobie wystrzałowy makijaż, pomaluj paznokcie ... i szalej do białego rana!

A już tak na sam koniuszek to chciałam wszystkim bardzo mocno podziękować, że jesteście ze mną, za Wasze miłe słowa pełne otuchy i życzliwości, za Waszą przyjaźń :-)

Do siego Roku! :)))
 

Prześlij komentarz