Wiosenny spacer.

czwartek, 24 marca 2016
data:post.title

Niesamowite, dzisiaj o godzinie 5.30 obudził mnie świergot ptaków! O rany, ale one gadały! Gadały i gadały i ... nagadać się nie mogły! Jedno przez drugie się przekrzykiwały, widać, że dawno się nie widziały ;D Bardzo miłe to przebudzenie, chociaż ciut za wcześnie. Ze mnie raczej sowa niż skowronek, więc za długo się nie przysłuchiwałam tej ptasiej rozmowie (poza tym nieładnie jest podsłuchiwać), przewróciłam się na drugi bok i swoje dospałam ;)  Czeka mnie pracowity dzień, jak to przed świętami. Toteż teraz krótko i na temat, i do roboty! ;)

Stylizacja: nazwałam ją "wiosennym spacerem", bo w tym dniu czułam się bardzo wiosennie :) Robi się coraz cieplej, porzucamy grube kurtki i płaszcze, i sięgamy już po coś lżejszego, bardziej kolorowego. Jednak to dopiero początek i tych ciepłych dni jest jeszcze niewiele. A jak są, to i tak  powietrze jest jeszcze zimne i taka "narzutka" w postaci płaszczyka jest bardzo wskazana :)
Dlatego moja propozycja ma dwa oblicza ;) Pierwsze - w płaszczu, z szalem i botkami a wszystko w jednej tonacji, tylko gdzieniegdzie przebija się zieleń. Drugie - to co pod płaszczem: nieśmiertelna biała bluzka, kolorowy żakiet i spodnie w cudownym, karmelowym kolorze. 
Już od jakiegoś czas chodziły za mną "karmelowe" spodnie. Ale oczywiście, nigdzie takich nie było! W końcu trafiłam dokładnie takie, jakie chciałam. I co się okazało? Jak tylko je kupiłam, zaraz wszędzie się pojawiły i to w nieco atrakcyjniejszej cenie! No, ale już je mam  :)
Wracając do stylizacji to jest na tyle elegancka i jednocześnie wygodna, że świetnie sprawdzi się na wielkanocnym spacerze. Słyszeliście, że ma być w Święta piękna pogoda a temperatura nawet do 20 st. C? :)
      Zdjęcia: Olimpia Rakowska
płaszcz - Zara,
żakiet - H&M,
koszula - Zara,
spodnie - Stefanel,
torebka - Gino Rossi,
botki - Vagabond
buty - Luciano Padovan.
Prześlij komentarz