Po prostu: sukienka!

piątek, 30 września 2016
data:post.title
 
Nie lubimy biegać po sklepach, przeraża nas te ogrom rzeczy wiszących na wieszakach, dostajemy bólu głowy na myśl w co się ubrać do pracy - jest na to rada - SUKIENKA! :)


Stylizacja: prosta sukienka a tak wiele możliwości! Ta sukienka to idealna propozycja dla zapracowanych kobiet. Zapracowanych ale zawsze i w każdej sytuacji eleganckich :) Nie czaruje kolorami ale nie można obok niej przejść obojętnie. Tylko biel, czerń i szarość, a pomimo tego absolutnie nie jest ani smutna, ani nudna. Sprawił to wzór, rozbrykanych na wietrze liści miłorzębu japońskiego, który jest wyrazisty ale nie przytłaczający. 
Jak ją przymierzyłam to od razu mnóstwo rożnych kombinacji przychodziło mi do głowy: można zostać w tej samej tonacji i łączyć ją z bielą, np. prosty żakiet, biały szal, sweterek ... albo z czernią, np. tak modna teraz długa kamizela. Z szarym płaszczykiem stworzy wręcz idealny duet! 
Kiedy na dworze pluch i słota, i potrzebujemy naładować przysłowiowe baterie to dodajmy jej koloru: czerwony, pomarańczowy, amarantowy czy to płaszczyk, żakiet, czyn też kardigan. Można też pójść o krok dalej i zestawić ją z innym wzorem, np. pasami lub kratą. 
Prosta forma tej sukienki daje kolejną możliwość jej wykorzystania, świetnie sprawdzi się ze spodniami jako tunika!  Z paskiem lub bez, z biżuteria lub bez, rano z kardiganem do pracy, a wieczorem z perłami do filharmonii ... możliwości bez liku! :)
A wszystko to za sprawą jednej, prostej sukienki, którą znajdziesz w jesienno-zimowej kolekcji Hexeline! :)    Zdjęcia: Olimpia Rakowska
sukienka - Hexeline,
sweter - Hexeline,
pasek - Hexeline,
spodnie - NN, podobne TU
torebka -Gino Rossi,
szpilki - Simple,
botki - Zara.