Czarodziejska spódnica :)

sobota, 29 października 2016
data:post.title


Dzisiaj kolejna rzecz z nowej kolekcji Hexeline. Moim zdaniem niesamowita - przepiękna, barwna spódnica! Bardzo mnie ona cieszy, taka spódnica z pewnością rozweseli nasze szare ulice. Królewski błękit ozdobiony złotem, oliwkowa zieleń w towarzystwie soczystej pomarańczy i przygaszonego srebra te wszystkie barwy jak wstęgi falują u naszych stóp  :)


Stylizacja: cóż Wam będę pisać, zdjęcia mówią same za siebie! Jest po prostu olśniewająca! ;D Ta spódnica to bajka! Kolorowa, niebanalna, szykowna, elegancka, strojna, wytworna, gustowna, światowa, wyrafinowana, oryginalna, osobliwa, nietuzinkowa, luksusowa, królewska ... i można tak wyliczać bez końca :D A co najważniejsze - jest DWUSTRONNA!!!
Jak ją nosić? Z bardzo prostą, elegancką górą i szpilką, sprawdzi się w wersji wieczorowej, wizytowej zaś z botkami i golfem ubierajmy ją na co dzień! I spacerujmy, spacerujmy bo teraz wręcz idealnie komponuje się z barwami jesieni! :)
                                      
Jak robiłam te zdjęcia, młoda dziewczyna, która mnie mijała powiedziała: pięknie!  Miłe, prawda?! :)       Zdjęcia: Olimpia Rakowskaspódnica - Hexeline,
żakiecik - Hexeline,
płaszczyk - Hexeline,
golf - Hexeline,
torebka - Hexeline,
pasek - Hexeline,
mała torebeczka - Batycki,
szpilki - TK Max,
botki - Zara.