Make up z "wizaż-online.pl"!

czwartek, 20 kwietnia 2017
data:post.title
Makijaż! Potrafi zdziałać cuda, ale tylko ten właściwy! Dobry makijaż, tak jak dobrze dobrany strój, wydobywa nasze piękno! :) Na tym polegają wszystkie metamorfozy: właściwy ubiór, dobrze dobrana fryzura i ta kropka nad "i" - umiejętnie zrobiony makijaż!
Każda z nas się jakoś maluje, jedne robią to bardzo starannie, siedząc przed lustrem dwie godziny i wychodzą z taką "tapetą", że przy lekkim nawet uśmiechu wszystko pęka. Innym nie chce się nawet pomalować rzęs i w efekcie stają się niewidzialne. Tak źle i tak niedobrze. Najczęściej malujemy się tak samo, mamy swój schemat i tak lecimy - do pracy, na spotkanie z koleżanką, do kościoła, nawet na fitness ;) A to tak nie działa! Są różne i na różne okazje. Oczywiście, możesz się wszystkiego dowiedzieć z internetu ale czy nauczyć? Tak naprawdę to tylko fachowiec "prawdę Ci powie" w jakim jest Ci dobrze i jak go trzeba zrobić!

Pomimo, że uważam się za osobę sprawną w tym temacie i znającą się na rzeczy ;) to z przyjemnością skorzystałam ze szkolenia wizaż-online.pl - technika prawidłowego wykonania makijażu, który prowadziła Agnieszka Freus. Agnieszka, profesjonalistka, świetny fachowiec i szkoleniowiec, to przemiła, pogodna i uśmiechnięta osoba, dzięki której szkolenie, to nie tylko porcja bardzo użytecznej wiedzy, ale i świetnej zabawy w przemiłej atmosferze! :)

Wizaż-online.pl prowadzi szkolenie z makijażu biznesowego, dziennego, francuskiego, wieczorowego i smoky eye i każdy na pewno coś dla siebie znajdzie :) Takie szkolenie to nie tylko sposób i technika malowania oka, ale wszystko kompleksowo od bazy, fluidów, korektorów, pudrów, różów, rozświetlaczy po szminki i konturówki ... i co tam jeszcze trzeba :) To oprócz praktycznej wiedzy, jaką dostajesz, fantastyczna zabawa i świetny "odstresowywacz" !  Szczerze polecam! :)