Wakacyjny dress code!

sobota, 28 czerwca 2014
data:post.title

Wakacje czas zacząć!!! 

Wakacje to wspaniały czas. I nie tylko dzieciaki cieszą się z dwumiesięcznej laby! Co by nie mówić, dla nas też jest to dobry okres. I to nie tylko dlatego, że czeka nas upragniony urlop. Nie musimy robić kanapek do szkoły, nie musimy pilnować, żeby  nasze pociechy wstały o właściwej porze i zdążyły do szkoły, nie musimy gonić ich do nauki i ciągle się dziwić, że nauczyciele nic nie zadają, nie musimy pilnować, żeby poszły spać o właściwej porze, nie musimy ... 

Nawet w pracy jest fajniej, jakaś taka miła, wakacyjna atmosfera panuje: jedni czekają na urlop i nie maja już siły na firmowe gierki, a inni są po urlopie, wypoczęci, wyluzowani, zupełnie inaczej się zachowują. Nawet kontakt z klientem jest zdecydowanie milszy! A do tego dochodzi luz na drogach, co bardzo ułatwia i skraca dojazd do pracy. Jednym zdaniem: wakacje są fajne!!!! :)

Czy moja stylizacja jest wakacyjna? - jak najbardziej, zresztą teraz będą same wakacyjne stylizacje, ale w takim letnim, lnianym kostiumie świetnie będziesz czuła się w pracy jak i po! W zależności od tego jakie dodatki zastosujesz, taki charakter nadasz wyglądowi: duże korale sprawdzą się na popołudnie, do pracy włóż stonowaną apaszkę. A jeżeli nie lubisz lub nie umiesz dobrać właściwych "ozdóbek", to sam fason kostiumu na tyle jest ciekawy, że "saute" świetnie się prezentuje. Jednak jak już bez "ozdóbek", to zdecydowanie zaszalej z torebką! :)

Kochani, wszystkim życzę miłych i udanych wakacji !!! :)                                  
  
  fot.  Olimpia Rakowska


kostium - Solar, torebka - Venezia, sandały, naszyjnik - Zara