Uśmiech Jesieni!

czwartek, 24 września 2015
data:post.title

Jeżeli jesień będzie taka jak teraz to proszę bardzo, zapraszam na salony :) Taka pogodna, uśmiechnięta słońcem Pani Jesień jest bardzo przyjemna. Zawsze mi brakuje takiej pogody: ciepło ale nie za gorąco, tak w sam raz na koszulę i żakiet, na sukienkę i sweterek. Jeszcze nie płaszcze ale też nie przylepiające się od potu, t-shirty. Taka pogoda w sam raz na sukienkę z rękawem 3/4, którą wreszcie możemy pokazać nie przykrywając jej niczym. To najlepszy czas na pokazanie siebie w kolorach.
A najfajniejsze to te jesienne: odcienie brązu, żółci, zieleni, czerwieni, rdzy i śliwki. Zawsze będą nas zachwycać: wchodząc do parku, zbierając kasztany albo jarzębinę, czy też układając w koszach dojrzałe owoce, które znikają przy dobrej książce :) Są z nami wszędzie! Więc nie rozpaczajmy, że już lato za nami! Otwórzmy się na Jesień! :)

Stylizacja:  dzisiejszą stylizację  można nazwać total jesienny look:) Jej trzonem jest zwiewna, jedwabna sukienka w kolorystyce iście wrześniowej. Dominują tu brązy i żółcie, i to mi nasunęło pomysł na taki "jednolity" look. Wszystko w jednej tonacji. Teraz takie total zestawy są bardzo modne. Były total czerń, biel, czerwień, tak teraz lansowana, zieleń czy bordo ale w rudościach jestem pierwsza! ;D Do takiego ewidentnego total brakuje mi tylko rudych włosów! ;)
    fot. :  Olimpia Rakowska  sukienka - Hexeline
sweter - Deni Cler,
torebka - Max Mara,
 buty - Zara.