Evenement.

czwartek, 14 kwietnia 2016
data:post.title

Bomberka! Kolejne modowe Deja vu ;) I chociaż jest to nowa nazwa to rzecz jest nam dobrze znana ;) Krótka kurteczka ze ściągaczami to kolejny powrót mody! ;) Czy wiecie, że po raz pierwszy tego typu kurtki pojawiły się w 1937 r. i nazywały się harringtonki? W latach 50-tych nosili je między innymi Steve McQueen i Elvis Presley? Ja, pamiętam ją jako "szwedka" i nie podobała mi się, może dlatego, że wtedy nosił je tzw. "element" ;)

Ale nie o bomberce chciałam Wam opowiedzieć. Pamiętacie jak pisałam o modowym evencie Fashion Meeting, który odbył się w marcu? (tutaj) Wtedy to właśnie odkryłam cudowne buty, które mnie bez reszty urzekły! Dlaczego? Po pierwsze mają bardzo oryginalny design, po drugie - całe są z wysoko gatunkowej, włoskiej skóry (tak, tak, to jest skóra!), no i po trzecie - są wyjątkowo wygodne! Firma, a jest nią Nagaba, w swojej kolekcji ma wiele niebanalnych fasonów. W ubiegłym roku została wprowadzona nowa linia obuwia typu Premium. Modele charakteryzują się niezwykłą wygodą i niezaprzeczalną klasą. Uroku i oryginalności dodają im modne elementy ozdobne. Sprawiają, że buty wspaniale dopełniają strój zarówno codzienny jak i bardziej elegancki. To obuwie dla kobiet, które chcą się wyróżnić.
Oprócz obuwia w swojej ofercie mają jeszcze, obecnie bardzo modne, torebki-worki. Zarówno buty jak i torebki są profesjonalnie wykonane i perfekcyjnie wykończone! O tym wszystkim możecie się sami przekonać, bo już w ten weekend, w Browarze Mieszczańskim we Wrocławiu, odbędą się kolejne Targi Mody. A na nich mnóstwo modowych ciekawostek a wśród nich, Evenemet i te cudowne buty! :)  


Stylizacja: dzisiaj bardzo prosta, wygodna jednak pozostająca w trendach: bomberka, sportowe obuwie z kryształkowymi ozdobami, torebka-worek i niezastąpiony biały T-shirt! :)    Zdjęcia: Olimpia Rakowska
buty i torebka - Nagaba
bomberka - Zara,
t-shirt - Medicine,
jeansy - Lee