Wkrótce wesele! :)

poniedziałek, 23 maja 2016
data:post.title

Lato! Nadchodzące miesiące, a zwłaszcza te z literką "r" w nazwie, to okres sprzyjający weselom :) Na takiej imprezie chcemy zaprezentować się jak najlepiej! Wiadomo, rodzina, znajomi, wszyscy spoglądamy na siebie i co? Oceniamy! Dlatego warto dobrze przemyśleć nasz strój aby był stosowny i godny takiej uroczystości.
Oczywiście panna młoda w tym dniu jest najważniejsza i najpiękniejsza, i nie powinno się jej "wchodzić w paradę" z białą sukienką! Nie powinna też być to kreacja jak z tzw. "czerwonego dywanu" bo może oślepić gości a skutki mogę być różne np. komuś wyleje się żółci lub trochę jadu, a tego też nie chcemy! ;D  Ale postarajmy się! To właśnie starannie dobrany strój jest wyrazem naszej wdzięczność i szacunku dla młodej pary, która przez rok organizowała to najważniejsze w ich życiu wydarzenie! :)

Stylizacja: moja propozycja to elegancka, w srebrnym kolorze sukienka. Fason niezbyt wyszukany ale też nie pospolity, góra dopasowana z bardzo dobrym, łódkowym dekoltem, który ładnie podkreśla szyję. W talii odcinana, lekko rozkloszowana dzięki delikatnym fałdkom, zaś sam dół asymetryczny. Ta asymetria nadaje takiego bardziej uroczystego charakteru. Z tzapinana na zamek, kończący się przy dekolcie tym razem w kształcie litery V, który wysmukla nasze plecy.  Teraz dodatki, to one nadadzą kreacji naszego, indywidualnego charakteru
Przedstawię Wam dwie propozycje: jedna z "większym luzem" ;) a druga "na elegancko". W pierwszej,  do sukienki założyłam bomberkę. Pomimo, że bomberka kojarzy nam się bardziej z jeansami niż jako element kreacji, to ta, wykonana z bardzo ciekawej organzy, świetnie komponuje się z nasza sukienka. A całej stylizacji dodaje trochę "uśmiechu" :) Oczywiście, w wersji z jeansami i białym t-shirtem sprawdzi się doskonale!
Druga propozycja, bardziej tradycyjna, z jedwabnym szalem, który tworzy coś w rodzaju bolerka, i bardzo eleganckim kapeluszem. Jak damą być to na całego! :)  
Ale ta sukienka ma wiele możliwości a zmieniając jej dodatki, "opędzlujesz" nie jedną imprezę :D 
A może ktoś zaproponuje swoja wersję ? :) 
Zdjęcia: Olimpia Rakowska

sukienka, bomberka, narzutka - Hexeline

torebka (czarna) - Deni Cler,
torebka (kolorowa) - Fu-Ku,
buty (czarne) - Prada,
szpilki - Ox
Prześlij komentarz