Fundacja Pankracy - POMAGAJMY !

wtorek, 9 sierpnia 2016
data:post.title
Wszyscy znamy markę Hexeline? Wiemy, że jest to prestiżowa, polska marka modowa dla kobiet, którą cechuje świetny styl, klasa, elegancja i doskonała jakość. Każda z nas pragnie mieć coś w swojej szafie z metką Hexeline :) 

Ale nie każdy wie, że Hexeline to jedyna taka firma, która bardzo mocno zaangażowana jest w działalność charytatywną. Zarządzana przez Katarzynę Zawadzką, marka wspiera wiele inicjatyw społecznych i kulturalnych. Promuje młodych, polskich artystów malarzy, którzy prezentują swoje prace w Galerii Sztuki, angażuje się we wszelkiego rodzaju eventach kulturalnych jak i tych, które dotyczą wsparcia kierowanego dla najmłodszych.

Ostatnio firma nawiązała współpracę z Fundacją PANKRACY, która pomaga dzieciom z domów dziecka oraz placówek opiekuńczo - wychowawczych. Na balu charytatywnym Fundacji Pankracy marka zasponsorowała obraz wrocławskiego malarza Macieja Cieśli, który został przekazany na aukcję przez prezesa firmy, Katarzynę Zawadzką. Kwota uzyskana ze sprzedaży tego obrazu zasili środki Fundacji PANKRACY. 

To nie wszystko, w swoich salonach, na terenie całego kraju, zbierana są pieniądze do specjalnie oznakowanych puszek. Zebrane w ten sposób fundusze zostaną przekazane na rzecz dzieci z domów dziecka i placówek opiekuńczo-wychowawczych. To bardzo szlachetna i potrzebna inicjatywa. Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w tej akcji, każda, nawet najmniejsza wpłata ma znaczenie! 

Poznajcie podopiecznych Fundacji PANKRACY:
Pieniądze można przekazywać do specjalnie oznakowanych puszek w salonach HEXELINE na terenie całej Polski, oraz dokonując wpłaty na konto bankowe Fundacji:

Bank BGŻ BNP Paribas: 49203000451110000004064590

O działalności Fundacji PANKRACY można dowiedzieć się ze strony internetowej: http://fundacjapankracy.org, oraz profilu na FB: https://www.facebook.com/Fundacja-Pankracy-1427160780915770/Akcja trwa  w dniach od 18 lipca do końca sierpnia 2016.
 
"Wspólnie pokażmy  dzieciom, że świat jest piękny i stoi dla nich otworem!"
P.S.
Jestem dumna, że mogę z taką marką współpracować ! :)
Prześlij komentarz