Chessboard.

wtorek, 14 marca 2017
data:post.title


Wprawdzie temperatura na zewnątrz jest jeszcze dość niska, pomimo świecącego słońca, to już mentalnie jesteśmy w "wiośnie". Ciepłe płaszcze wieszamy na najdalszy wieszak a kozaki zamieniamy na zdecydowanie coś lżejszego. Cieszymy się każdym przejawem wiosny: przylatujące bociany, przebiśniegi w parku, krokusy na klombach, poranny śpiew ptaków ...
i z wielkim zainteresowaniem przyglądamy się nowym trendom i kolekcjom, które coraz "odważniej" pojawiają się w sklepach :) I żeby nie wiem jak pękała w szwach nasza szafa od nadmiaru ubrań, to wiosnę chcemy przywitać choćby w jednym, nowym ciuchu ;D To jest taka potrzeba naszego jestestwa, budzimy się z zimowego letargu i wracamy do życia, aby ponownie, na nowo "zakwitnąć"! :D

Stylizacja: dzisiaj kolejna propozycja zestawu z wiosennej kolekcji Hexeline. Jak Hexeline to elegancja, jak moja propozycja to nie może być taka oczywista ;) I oto klasyczna, ołówkowa spódnica, ale w wyrazisty wzór szachownicy. Taka spódnica idealnie nada się do pracy, tworząc ciekawy ale bardzo szacowny strój w towarzystwie białej koszuli i marynarki albo eleganckiego sweterka. Ale to wiecie i a ja chcę Wam pokazać to nieco inaczej ;)
Moja propozycja to biała, dzianinowa bluzka z kapturem zamiast tradycyjnej, koszuli. Zamiast żakietu - lekki, bawełniany płaszczyk, który może również posłużyć za długą koszulę, albo ... sukienkę. I świetnie wyglądałby z szerokim, gorsetowym paskiem. Każdy elementy tego zestawu ma wiele zastosowań, tworzą zupełnie rożne stylizacje.
Wracając do dzisiejszego zestawu to dzięki bardzo ciekawej formie płaszcza i kapturowi, który raczej przypisany jest sportowej bluzie niż eleganckiej bluzeczce, to cała stylizacja nabrała takiego świeżego, nowoczesnego wyglądu. A czerwień na butach, torebce i ustach dodały jej energii!
Myślę, że to całkiem interesująca propozycja na nadchodząca wiosnę :)
   Zdjęcia: Olimpia Rakowskapłaszcz - Hexeline,
spódnica - Hexeline,
bluzka - Hexeline (podobna TU)
torebka - pamiątka z Japonii,  
buty - Prima Moda  
wisior - Solar.