Modna, piękna i zdrowa - Zadbaj o siebie!

piątek, 12 października 2018
data:post.title
Jak ważne są profilaktyczne badania piersi to wiemy, ale, niestety, często lekceważymy ten problem a rak piersi wciąż zbiera ogromne żniwo! Wiele kobiet uważa, że to ich nie dotyczy bo maja 20 -30 lata, jednak choroba nie zna wieku! Dlatego warto nauczyć się jak samej można zbadać o swoje piersi i wykryć coś niepokojącego. 
Wiele firm wspiera programy edukujące kobiety. Firma Quiosque po raz kolejny organizuje akcję, która ma za zadanie uczyć kobiety jak takie badania należy wykonywać. Dlatego też firma, przygotowała film na Youtubie, oraz wpis na blogu ze szczegółową instrukcją. 
Zaś miesiąc październik od lat jest miesiącem różowej wstążki! :)

Firma Quiosque nie tylko mentalnie wspiera takie akcje. Jako marka odzieżowa dba o piękny wygląd kobiet. Jednak piękno to nie tylko modna stylizacja, perfekcyjnie dobrane dodatki, gustowna biżuteria – to przede wszystkim ZDROWIE KOBIET. Dlatego firma stworzyła akcję "Zadbaj o siebie czyli modna, piękna i zdrowa", której celem jest zwrócenie uwagi pań na ich zdrowie, zachęcenie do wykonywania badań profilaktycznych. Specjalnie na tą okazję została zaprojektowana bluzka a dochód zostanie przekazany na rzecz Stowarzyszenia Amazonki.
Każda z nas może przyłączyć się do tej akcji i wesprzeć stowarzyszenie kupując bluzkę z nadrukiem kobiet "pięknych, modnych i zdrowych"!Bluzeczka jest tak śliczna, wygodna i praktyczna, że pojechałam ze mną do Armenii :) 
 


bluzka -  Quiosque
Prześlij komentarz