Metamorfozy

piątek, 22 listopada 2013
data:post.title

Metamorfozy jesienne – to już mój kolejny udział w takim evencie a drugi z Salonikiem dla Pań i Panów. Powiem krótko: chapaeu bas dla inicjatorki i organizatorki tego przedsięwzięcia, Pani Grażyny Pirogowicz – Krzywik! 
Wrocław nie ma (jeszcze) takich „modowych” tradycji, wprawdzie szykuje nam się kolejny (może warto numerować edycje) Wrocław Fashion Meeting i czasami jakaś galeria coś zorganizuje,  ale co tu dużo mówić – jest tego niewiele i są to początki. Taka impreza angażuje wiele osób i wiele środków finansowych. Dla salonu fryzjerskiego, który nie jest „sieciówką” to naprawdę ogromny wysiłek. Dlatego jestem pełna podziwu i cieszę się, że we Wrocławiu są ludzie, którzy podejmują się takich wyzwań i ludzie, którzy ich wspierają. Oprócz pokazów pań biorących udział w metamorfozach był gość  specjalny naszego wieczoru, Paweł BIBA Binkiewicz, wokalista i gitarzysta, grający rocka, funk i jazz, uczestnik programu X factor. 
Zaprezentowały się również butiki z Piazza di Moda – stylizacje do tego pokazu były mojego autorstwa :)
Co do metamorfoz – zostało wybranych 13 pań. Wspólnie z koleżanką „po fachu” przygotowałyśmy po trzy stylizacje: codzienną, sportową i wieczorową. Nie będę ukrywać – czasu było mało, gdyż odpadł nam poniedziałek a piątek to dzień prób i przygotowanie kolekcji pokazowej z Piazza di Moda. Sobota była dniem fryzjerów,  wizażystów no i oczywiście pokazu. Nasze uczestniczki były lekko zdenerwowane, ale po pierwszym wyjściu trema puściła i na twarzach pojawił się uśmiech. Dla nas była to największa nagroda. Myślę, że na tym się nie skończy :)

A oto nasze uczestniczki podczas pokazu - to tylko niektóre stylizacje ;-):A tak wyglądał pokaz butików Piazza di Moda: