Corset belt.

środa, 8 marca 2017
data:post.title

Jak się zaczyna nowy sezon to zawsze musi być coś trendy ;) I nawet jak to coś już kiedyś było, to po małym "liftingu" nabiera nowej mocy! Jednym z trendów tego sezonu są paski, ale nie jakieś paski tylko szerokie paski!:) 
Takie szerokie, ciężkie będziemy zakładać zarówno do płaszczy, marynarek, spodni i to takich z podwyższonym stanem, jak i do lekkich, zwiewnych sukienek. Najlepiej zestawić je w kontraście np. biała sukienka i czarny pasek. Ale co zrobić, żeby nie wyglądało to topornie? ... zastosuj pasek à la gorset!

Dzisiaj Dzień Kobiet ! Cieszmy się z tego święta, bo to nasze święto! Wszystkim kobietom życzę, żeby otaczały się mądrymi mężczyznami !!! :)


Stylizacja: pierwsza część nie jest skomplikowana - to biała koszula i długa marynara. Spodnie, poprzez rzucające się w oko, szerokie pasy, nie są już takie oczywiste. Kolejnym "odważniejszym" elementem to są białe botki, które tego lata nosimy niemal do wszystkiego ;) Ale to pasek, stylizowany na gorset jest nowością tego sezonu :) ... bo w tym sezonie, jak już wspomniałam, wracają szerokie paski, które zakładamy do wszystkiego i na wszystko :) Moja wersja jest najprostsza, pasek-gorset założyłam do długiej, białej koszuli. I to dzięki niemu, prosta, wręcz minimalistyczna, stylizacja już nie jest taka prosta ;)

                                                              
   Zdjęcia: Olimpia Rakowska
 marynarka - Zara,
 koszula - Marks&Spencer
gorset - Mango,
spodnie - Zara,
buty - Zara,
torba - Prada.