dress by large "S"

czwartek, 28 czerwca 2018
data:post.title

Wesela, które wakacyjną porą wysypują się jak prezenty z worka Mikołaja, to temat trudny do ogarnięcie, zwłaszcza dla mam pani/pana młodego.
Rodzice państwa młodych to drugie znaczące osoby na weselu. W tym ważnym dniu dla swoich dzieci, są cały czas przy nich. Cały czas czuwają nad imprezą, pilnując, żeby wszystko przebiegało jak należy. I tak jak młoda para, powinni wyglądać wyjątkowo! Rodzice "młodych" to osoby, które scalają dwie rodziny, na które wszyscy patrzą i oczekują miłego traktowania i zainteresowania. Toteż ich strój, wygląd jest w równej mierze ważny jak państwa młodych! 


Stylizacja:   z racji tego, że jestem kobietą skupię się na wyglądzie mam :) Dzisiaj zaprezentuję Wam sukienkę idealnie dopasowaną do takiej roli! Prosta ale nadzwyczaj elegancka w bardzo ciekawym kolorze. W tej sukience, z najnowszej kolekcji Hexelina, z pewnością będziesz się wyróżniać! I chociaż jest dość prosta, bez żadnych zdobień, to bije od niej klasa! Nie wymaga też zbyt dużej ilości dodatków, chociaż jak kto lubi to może ją ozdobić np. sznurem pereł. Ale efektowne kolczyki są wystarczające :)
Sukienka jest bardzo ciekawa - góra biała a od pas w dół jest jakby nałożona szyfonowa, plisowana spódnica. Do tego jest bolerko, które można nosić na dwa sposoby albo całkowicie z niego zrezygnować. Jedna sukienka a możliwości wiele ;)
Dzisiaj zaprezentuję się w trzech wariantach w zestawie z moim kapeluszem, którego tym razem nie zapomniałam ;D Oczywiście nie jest to sukienka tylko na tego typu imprezy, idealnie sprawdzi się np. podczas wakacyjnych spacerów po sopockim molo ;D
Czyż nie jest urocza i wykwintna? Moim zdaniem klasa sama w sobie! :)
 Zdjęcia : Monika Homan


sukienka - Hexeline,
kapelusz - C&A (old),
torebka - Fu-Ku,
szpilki - Jimy Choo,
kolczyki - Massimo Dutti.


1 komentarz

  1. Der Rock ist schön,scheint aber etwas durchsichtig zu sein.Man kann
    auf einigen Bildern deine Unterwäsche erkennen.
    Andrea

    OdpowiedzUsuń