Torebka z markizą

poniedziałek, 29 czerwca 2015Nie jestem osobą, która kupuję rzeczy pod wpływem chwili. Wręcz przeciwnie, muszę wszystko dobrze przemyśleć, sprawdzić rynek i dopiero potem podejmuję decyzję. Ta torebka zauroczyła mnie od pierwszego spojrzenia. I dałam się uwieść. Decyzje podjęłam niemal natychmiast i nie żałuję. :) Jest ze mną i cieszy moje oczy :)

Japonia część II - miasto

środa, 24 czerwca 2015

A tu niespodzianka ;D Dzisiaj ciąg dalszy Japonii. Zabierałam się do tego od dłuższego czasu, ale tyle mam zdjęć i tyle chciałabym Wam pokazać, że trudno mi się zdecydować? Bo i o jedzeniu chcę poopowiadać, i o atrakcjach jakie przeżyliśmy, pokazać trochę miast japońskich i japońską modę uliczną.  Zdecydowałam się na miejską scenerię i dzisiaj będzie Japonia z góry! Zaczynamy od Tokio.

Żólty płaszczyk

wtorek, 16 czerwca 2015No tak, lato w pełni (prawie w pełni;) ), a ja w płaszczyku! Czemu nie, mamy letnie kozaki to i mamy letnie płaszczyki. Właściwie to takim letnim płaszczykiem zawsze był i jest prochowiec, jednak nosimy go w chłodniejsze dni. W tym sezonie płaszczyk przybrał formę bardzo długiej bluzki koszulowej i zakładamy go gdy jest cieplej (ale nie upalnie), np. zamiast sweterka. 

Ekscentrycznie?

czwartek, 11 czerwca 2015
 

Lato kojarzy się nam z piękną, słoneczną pogodą. Niestety, bywają i gorsze dni. To te zachmurzone. A ponieważ skoki temperatury w tym tygodniu były dość drastyczne: z 32 st.C do 12 st.C, to musimy być i na taki wariant pogodowy przygotowani
Więc kiedy w poniedziałek zaroiło się od chmur na niebie

Czas na kosmetyki :)

poniedziałek, 8 czerwca 2015


Dzisiaj przychodzę do Was z produktami do twarzy ;) A mianowicie z pudrem mineralnym firmy Gosh i pędzlem Hakuro :) 

Męskość w damskim wydaniu.

piątek, 5 czerwca 2015

Coś ewidentnie się pozmieniało: mężczyźni coraz chętniej i coraz odważniej sięgają po inspiracje do damskiej garderoby, zaś my z ogromną przyjemnością szperamy w ich szafach ;)