czwartek, 26 lutego 2015

ChustaDzisiaj wiosennie, kolorowo! A to przez, albo dzięki, chustce; dużej, jedwabnej chustce! Dostałam ją w prezencie a przyleciała do mnie prosto z Chin. I chociaż to "chińszczyzna" to jakość jest wyśmienita! :)  I te kolory! Od samego patrzenia humor się poprawia.

wtorek, 24 lutego 2015

24 luty 2015
Kochani, dzisiaj bez zbędnych słów - zapowiedź kolejnej stylizacji :) 
Ostatnie wydarzenia zmieniły nieco moje plany ale mam nadzieję,że będziecie zadowoleni :)       To zapraszam i do zobaczenia wkrótce :)
                            filmik i fot.:  Olimpia Rakowska 

                                                                                                                       
sobota, 21 lutego 2015

Płaszczyk z DesigualJak już wspomniałam, to jedyna sesja z odrobiną śniegu, jaką udało nam się zrobić. Nie nacieszyłam się zimą w tym roku. Lubię taką mroźną zimę, jak się zmarzniętym wpada do cieplutkiego domu; wtedy herbata z cytryną ma najlepszy smak! 

piątek, 20 lutego 2015

20 luty 2015

No i jak wam się podoba Promoszop.pl ?  Mam nadzieję, że zakupy się udały ;) 

Mija kolejna bezśnieżna zima. Nie powiem, trochę tego śnieżku było ale jak tylko napadał to niemal zaraz zniknął! I nie udało nam się zrobić sesji w śnieżnej scenerii, a marzy mi się  taka!
Dzisiaj zapowiedź jedynej sesji, gdzie widać, że ciut tej zimy mieliśmy ;)    Zapraszam!!!
                           filmik i fot.:  Olimpia Rakowska 
                                                                                                                                         

środa, 18 lutego 2015

Szopingowe promocje :)

Współczesny świat i codzienne wyzwania sprawiają, że mamy coraz mniej czasu albo siły na małe, trywialne przyjemności. Dla mnie taką przyjemnością na ogół jest shopping:)

niedziela, 15 lutego 2015

Mono albo total ;)


Mono stylizacje - wszystko w jednej tonacji, czyli tzw. total look. Chodzi oczywiście o ten sam kolor, ale w różnej tonacji, w różnej fakturze lub "skażone" wzorem :) Proste! ... ale tylko na pozór. W rzeczywistości może okazać się to całkiem sporym wyzwaniem! 

piątek, 13 lutego 2015

Nie tylko " Pięćdziesiąt twarzy Greya"

                           


Jutro, z okazji Walentynek, na ekrany kin wchodzi długo i głośno reklamowany film pt.: Pięćdziesiąt twarzy Greya", na podstawie książki o tym samym tytule. Jestem pewna, że wszyscy już sporo słyszeli na temat zarówno książki jak i filmu. Skoncentruję się na książce, a właściwie na trzech książkach.

wtorek, 10 lutego 2015

Bluzka z printem.Jak zauważyliście biało-czarne zestawy są u mnie rzadkością. Bardzo lubię takie połączenie, zwłaszcza z białą, koszulową bluzką - mogłabym mieć ich tysiące! ;D - ale takie zestawy zazwyczaj mają charakter bardziej oficjalny. Przynajmniej ja mam takie skojarzenia. Kiedy jednak zobaczyłam tę bluzkę,

niedziela, 8 lutego 2015

8 luty 2015Dzisiaj zapowiedź stylizacji biało - czarnej:) Ten zestaw kolorów po raz kolejny przeżywa swój renesans! Wciąż na topie :)

Zapraszam! :)

               filmik i fot.:  Olimpia Rakowska 
                                                                                                                  
piątek, 6 lutego 2015

Niebiesko - zielono cz. IITen żakiet i spódniczkę kupiłam baaaardzo dawno temu, w małym butiku na ul. Świdnickiej. Był to jeden z pierwszych butików, w którym można było kupić rzeczy od projektantów. Trafiłam tam przypadkowo i wyszłam z takim oto kompletem: żakiet w kratkę i spódniczka. Autorem tego projektu była Pani Godlewska, podobno jakaś projektantka ale trudno powiedzieć, gdyż ślad po niej zaginął; została tylko ta marynarka i spódniczka ;)

środa, 4 lutego 2015

4 luty 2015Tak jak obiecałam, dzisiaj zapowiedź pierwszej lutowej stylizacji :) Będzie to drugi zestaw w kolorach niebiesko - zielonych, ostatnio moich ulubionych ;)

To zapraszam na filmik :)

A to link:


                                                                               fot. i filmik:  Olimpia Rakowska                                                       
wtorek, 3 lutego 2015

Co było w styczniu?


 No to styczeń, pierwszy miesiąc 2015 roku, mamy już za sobą. Nie był on ani mroźny, ani biały tak, jak bywało to kiedyś. Nie powiem, trochę śnieżnego pejzażu to by się przydało! Może luty nas domrozi? ;)