Plac Solny.

niedziela, 30 sierpnia 2015

Wszyscy to wiedzą, że sercem Wrocławia jest Rynek. My, Wrocławianie jesteśmy z niego dumni! Uwielbiam spacerować po Rynku, zawsze się coś dzieje: w wakacje życie tam tętni do późnych godzin wieczornych, słychać niemal wszystkie języki świata ;). Zimą mamy tam przedświąteczny jarmark, na którym zaopatruje się Święty Mikołaj. A rozgrzewa się grzanym winem, którego aromat snuje się miedzy straganami :) Tuż obok Rynku znajduje się pl. Solny. Tam panuje spokój. To tam kupisz kwiaty jakie tylko zapragniesz o każdej porze roku i dnia!

29 sierpnia 2015r.

sobota, 29 sierpnia 2015


Wpisując datę uświadomiłam sobie, że to koniec wakacji. Znowu minęły zdecydowanie za szybko! W prawdzie do szkoły już nie chodzę ;D, ale okres wakacyjny jest bliski mojemu sercu.

Kolory piasku i... pomidora:)

środa, 26 sierpnia 2015

Dzisiaj powinno być coś o pomidorach, może jakiś przepis np. na gazpacho albo przynajmniej na  pyszną zupę pomidorową (a robię naprawdę wyśmienitą), jak nie przepis to chociaż jakaś stylizacja w barwach rozciapanego pomidora?:D No choćby mały akcencik np. zamiast torebki, koszyk z pomidorami! A tu nic z tych rzeczy! Jedyne co dzisiaj u mnie możecie zobaczyć czerwonego to światła stopu w samochodach:) No bo skąd miałam wiedzieć, że akurat dzisiaj przypada 70-ta rocznica festiwalu La Tomatina? Oczywiście dowiedziałam się tego z Google i od razu sprawdziłam co i jak. 

25 sierpnia 2015r.

wtorek, 25 sierpnia 2015
             
              

Dzisiaj w planach miałam zupełnie inny post, ale muszę jeszcze nad nim popracować ;) Parę poprawek i będzie super :) Jak to mówią: "co ma wisieć nie utonie" , przyjdzie i na niego pora :)

Reaktywacja :)

sobota, 22 sierpnia 2015


Ta stylizacja powstała dawno, dawno temu. Jak dawno? A no, bardzo dawno, lepiej nie rzucać cyframi bo i tak nikt nie uwierzy ;)

20 sierpeń 2015r.

czwartek, 20 sierpnia 2015
                                                                                     

Są takie dni, że wszystko się najnormalniej pieprzy! I wtedy jestem pewna, że "złośliwość rzeczy martwych" to fakt a nie żadne powiedzonko!

Chodź ze mną do ogrodu :)

poniedziałek, 17 sierpnia 2015


Czy wiecie jak ja dawno nie byłam w Ogrodzie Botanicznym? Aż wstyd się przyznać! W ogrodzie byłam może ze trzy razy? Ale to zrozumiałe, jak się mieszka całe życie tuż obok Parku Szczytnickiego! Nie wiem czy jest gdzieś taki drugi!

16 sierpnia 2015r.

niedziela, 16 sierpnia 2015
                              
                                                                       

W piątek wieczorem wróciłam z Gdańska i przez dwa dni nie mogę dojść do siebie! Nie wiem, czy to ten upał (w Gdańsku temperatura była bardzo przyjemna tak ok. 25 st.), czy to, że w sobotę wieczorem zagrzmiało i spadł upragniony deszcz, czy to trwający proces aklimatyzacji, czy po prostu tak już jest po 30-stce ... i ciut ;D 

Nieprzemijające groch.

środa, 12 sierpnia 2015Sukienka ( bo to jest sukienka) już się pojawiła na blogu. Były to moje początki, toteż pewnie nie pamiętacie, ale dla ciekawych to jest TUTAJ :). Jest to ta jedna z niewielu rzeczy, którą musiałam kupić. Wisiała sobie tak niewinnie wśród wielu pięknych rzeczy i mało kto dostrzegł w niej urok. Bo na wieszaku to prezencję miała umiarkowaną ;D Ale jak ją przymierzyłam ...

11 sierpnia 2015r.

wtorek, 11 sierpnia 2015
                                                          


I co, książka przeczytana? To super! To teraz "wrzucę" Wam moją kolejną stylówkę ;) Ciekawa jestem czy ktoś kojarzy te groszki? Jak nie, to jutro przypomnę ;) 
A dzisiaj krótko bo robi się późno - filmik, jak zawsze, jest fajny i ma fajną muzykę, zresztą sami to oceńcie :)

Powrót do ...

piątek, 7 sierpnia 2015
Jak się zorientowaliście, dzisiaj opowiem Wam  co nieco o nowej pozycji wydawniczej. Ostatnio można zauważyć sporo reklam zachęcających do przeczytania książki Kathryn Taylor "Powrót do Daringham Hall". Nie jestem fanką romansideł, nigdy nie przeczytałam żadnego Harlequin'a,

6 sierpnia 2015

czwartek, 6 sierpnia 2015
                                                     


Kochani, jestem w takim miejscu na ziemi, gdzie internet "chodzi" jak żółw! Obiecuje, że już nigdy nie będę narzekać na mój domowy! :)

Co było w lipcu :)

poniedziałek, 3 sierpnia 2015

                                  


Kochani, dzisiaj przypomnę Wam co było w lipcu :) Myślę, że był to udany miesiąc :) Czas na przypomnienie ;D Zapraszam! :)