Koszula maxi.

poniedziałek, 28 września 2015

Mówcie co chcecie, ale poniedziałek to taki dzień "na rozruch". W weekend wyciszamy się, zwalniamy obroty, to taki czas dla nas, dla rodziny. I chociaż czasem tym "relaksem" jesteśmy zmęczeni to wrócić na wyższe obroty nie jest łatwo. Mi to trochę czasu zajmuje, dopiero pod wieczór się rozkręcam. A że jest już wieczór, przedstawiam Wam jedną z moich nowych ulubionych rzeczy;) 

27 września 2015r.

niedziela, 27 września 2015

                                              
Wrocławski Fashion Meeting -Targi Mody w Browarze Mieszczańskim mamy już za sobą! :) Powiem Wam, że fajnie być po tej "drugiej stronie", czyli jako producent ;) 
Kolejna tego typu impreza już za dwa miesiące. W dniach 21 i 22 listopada odbędzie się już szósta edycja targów i pokazów mody we Wrocławiu. Kto chętny niech już planuje sobie wyjazd :)  Z pewnością się spotkamy bo będę na pewno! :)

Uśmiech Jesieni!

czwartek, 24 września 2015

Jeżeli jesień będzie taka jak teraz to proszę bardzo, zapraszam na salony :) Taka pogodna, uśmiechnięta słońcem Pani Jesień jest bardzo przyjemna. Zawsze mi brakuje takiej pogody: ciepło ale nie za gorąco, tak w sam raz na koszulę i żakiet, na sukienkę i sweterek. Jeszcze nie płaszcze ale też nie przylepiające się od potu, t-shirty. Taka pogoda w sam raz na sukienkę z rękawem 3/4, którą wreszcie możemy pokazać nie przykrywając jej niczym. To najlepszy czas na pokazanie siebie w kolorach.

23 września 2015r.

czwartek, 24 września 2015

Pierwszy dzień Jesieni dobrze jest przywitać w jesiennych barwach :) To taki miły gest na powitanie ;D 
Może będzie bardziej łaskawa i częściej się będzie do nas uśmiechała słońcem :) Przyznam się, że bardzo na to liczę! Nie lubię pluchy i słoty! 

Jestem w Claudii!

wtorek, 22 września 2015


Kochani dzisiaj mam dla Was news-a :) Moje pierwsze wystąpienie w mediach! ;D Od wczoraj, w najnowszym, październikowym numerze Claudii jest artykuł poświęcony szafiarkom 40 plus i jedną z pięciu jestem JA :) Nie będę ukrywać, że bardzo się cieszę z tego powodu;D
Podziwiam dziennikarkę jak "zgrabnie" napisała artykuł, szczególnie że moje słowa znalazły się w czołówce ;D

Japonia część III - atrakcje!

niedziela, 20 września 2015

Lato coraz większymi krokami przemieszcza się na inny kontynent. I chociaż wakacje (w zasadzie) mamy już za sobą, to wciąż szumią mi w głowie. Z wielkim zaciekawieniem czytam o wakacyjnych przygodach, oglądam zdjęcia i jestem chociaż małą cząstką w tych niesamowitych miejscach razem z Wami :)
Dzisiaj przenoszę się po raz trzeci do Japonii (cz.I i cz. II) ale tym razem będzie o tym jak próbowaliśmy doświadczyć i posmakować Japonii - czyli o atrakcjach:

Biel w roli głównej.

czwartek, 17 września 2015

Biały kolor w garderobie: czy to łatwy czy trudny kolor do noszenia? Z czym kojarzy nam się biel? Oczywiście z białą koszulą, ukochaną, którą możemy nosić wszędzie, zawsze, do wszystkiego i przez cały rok! Ale co z pozostała częścią garderoby: spodnie, sukienki, żakiety ... czy je też nosimy przez cały rok? A buty, co z białymi butami? 

Niebieskie spodnie

niedziela, 13 września 2015


Kochani, widzę, że przykrótkie spodnie nie odstraszyły Was i tak jak ja, czujecie bijącą od nich pozytywną energię i olbrzymi potencjał :) Takie spodnie wprowadzają pewnego rodzaju urozmaicenie w modzie, do której coraz trudniej wprowadzić coś innowacyjnego. Toteż nie obrazicie się jak pociągnę ten temat.

Uwaga Buty!

czwartek, 10 września 2015


Piękne buty to jest to, co rozpala nasze żądze!:) Jesteśmy w stanie zrezygnować z jakiejś części garderoby, nawet torebka może chwilę poczekać, ale buty?! Buty nie znoszą sprzeciwu! Zawsze musimy toczyć wewnętrzna walkę. To nic, że w domu nie mamy już na nie miejsca, że są upchane po rożnych zakamarkach (często po prostu po to, aby uchronić je przed piorunującym spojrzeniem męża!) - czasem musimy je mieć i koniec!

9 września 2015r.

środa, 9 września 2015

Kochani, coś szwankuje mi Blogger i nie mogę załączyć zdjęć! Jak tylko próbuję, to wyskakuje mi ERROR 400! I to tak przez cały dzień! Ostatnio zdarzało mi się coś takiego, ale po kilku próbach wracało do normy. Dzisiaj odmówiło posłuszeństwa i muszę zastosować plan "B" :) Ale mam nadzieje, że będziecie zadowoleni :)

Wspomnienie tamtych lat.

niedziela, 6 września 2015

Wrocław opanowała melancholia. Na szarym niebie wiatr pogania ciężkie chmury, a deszcz zacina z ukosa. Siedzę w fotelu w grubych skarpetach i patrzę na zdjęcia z sesji zrobionej w upalny dzień sierpnia. Wzór na sukience przenosi mnie w letnie dni z dzieciństwa...

4 września 2015r.

piątek, 4 września 2015

                        
Robi się coraz później a moje myśli przeskakują z jednego tematu na drugi i nie mogą zatrzymać się na żadnym dłużej. Chciałabym je uporządkować, pogrupować a one sobie biegają i bawią się w berka.

„Ostre cięcie” czyli „telewizja kłamie”!

wtorek, 1 września 2015
Z pewnością znacie program „Ostre Cięcie”  prowadzony przez Andrzeja Wierzbickiego i Tomasza Schmidta, którzy szczycą się swoimi sukcesami we fryzjerskim rzemiośle. Program ma za zadanie zrewolucjonizować salony fryzjerskie „prowadzone według reguł, które panowały kiedyś” - jak to określił pan Andrzej na antenie telewizji śniadaniowej.